Trwa ładowanie...
10-08-2016 16:40

Nici z planów TVP1? Stacja przesuwa premiery kilku programów

Nici z planów TVP1? Stacja przesuwa premiery kilku programówŹródło: AKPA
d4jqb20
d4jqb20

Odkąd trzy lata temu zaprzestano nadawania "Kawy czy herbaty", TVP1 nie miała własnego pasma śniadaniowego. Ku uciesze widzów, Jan Pawlicki zapowiadał, że są plany na wznowienie formatu. Jednak fakt, że pasmo śniadaniowe nie pojawi się w Jedynce jesienią nie oznacza, że w przyszłości nie powstanie w ogóle. Wciąż trwają prace koncepcyjne nad formatem. Jak się dowiedział nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl, to nie jedyny program, na który widzowie będą musieli jeszcze poczekać.

Jesienią miał trafić na antenę program typu "late nigth show", zatytułowany "Gociek wieczorową porą", który, co warto dodać, miał być pierwotnie nowością wiosennej ramówki. A audycji Piotr Gociek miał rozmawiać z zaproszonymi gośćmi na bieżące tematy związane z kulturą i popkulturą. Show, realizowane z udziałem publiczności miało być emitowane w niedzielne wieczory. Tymczasem nie trafiło jeszcze do emisji. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, prawdopodobnie na antenie TVP znajdzie się wiosną przyszłego roku.

Niepocieszeni będą także seniorzy. Nie obejrzą jeszcze zapowiadanego dedykowanego dla nich pasma. Miało ono być nadawane codziennie na żywo od 11.00 do 12.40 i dotyczyć głównie tematyki poradnikowej i zawierać materiały wspominkowe, a także dotyczące miłości, przyjaźni czy dzieci. -_ Nie może być tak, żeby 9 mln widzów w jesieni życia było skazanych na powtórki tureckich seriali i "Agrobiznes", ale muszą mieć oni coś dla siebie_ - zapowiadał podczas konferencji prezentującej wiosenną ofertę TVP na 2016 rok prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

Format miał trafić na antenę w kwietniu br, tymczasem TVP wciąż pracuje nad jego koncepcją. Start pasma przeniesiono na bliżej nieokreśloną przyszłość.

d4jqb20
d4jqb20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jqb20