Trwa ładowanie...
d2myzby

Nicholas Tucci nie żyje. Aktor serialu "Daredevil" miał 38 lat

Informację o śmierci aktora potwierdził jego ojciec. Mężczyzna do ostatnich dni ukrywał przed współpracownikami swoją chorobę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicholas Tucci zmarł w wieku 38 lat.
Nicholas Tucci zmarł w wieku 38 lat. (Getty Images)
d2myzby

Nicolas Tucci zmarł we wtorek 3 marca w szpitalu onkologicznym w New Heaven w stanie Connecticut. Zmagał się ze złośliwą odmianą nowotworu, mimo to starał się pracować do ostatnich chwil.

Aktor zyskał popularność za sprawą seriali Netliksa - "Daredevil" i "Channel Zero". Amerykanin występował też w filmach tj. "Najlepsza z wysp", "The Worst Year of My Life", "Long Nights Short Mornings" i "Następny jesteś Ty".

Fani oraz współpracownicy byli zszokowani śmiercią Tucciego. Nie byli świadomi jego choroby. Pod jego ostatnim zdjęciem na Instagramie wciąż pojawiają się kondolencje.

- Pracowałem z Nicholasem (...) i był wspaniały. Spędziliśmy razem bardzo cenny czas, zarówno pracując nad filmem, jak i gadając całe noce o Marlonie Brando, Hamlecie i egzystencjalizmie. Był taki miły i hojny. To osoba o niezwykłej bezpośredniości i witalności, naprawdę trudno uwierzyć, że już nie żyje. Przesyłam mnóstwo miłości jego rodzinie, to był wspaniały człowiek - napisał jeden z kolegów gwiazdy.

Aktor miał 38 lat.

d2myzby

Podziel się opinią

Share
d2myzby
d2myzby