'Nianiu, na pomoc' w wersji książkowej.

'Nianiu, na pomoc' w wersji książkowej.
Źródło zdjęć: © TVN

09.02.2010 10:20, aktual.: 25.11.2013 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niezawodny zespół niań: Deb, Stella i Yvonne rusza natychmiast, gdy dostanie wezwanie i pojawia się w domach zdesperowanych rodziców.

. Program, który nieraz pomagał zdesperowanym rodzicom w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, pojawia się w wydaniu książkowym. Wstęp do książki zawiera kwintesencję pracy niań -naukę o mądrym wychowaniu.Podstawowe zasady, którymi powinniśmy się kierować w życiu rodzinnym.

Panie zgodnie twierdzą, że podstawowym błędem w wychowaniu jest powielanie złych wzorców .

Rodziny występujące w programie pasują zazwyczaj do modelu: małżeństwo po 30-tce należące do klasy średniej, posiadające minimum czwórkę dzieci, z których żadne nie jest starsze niż 10 lat. Łączy je również fakt, że mimo usilnych starań nie potrafią zapanować nad chaosem, jaki panuje w ich domach na wielu różnych płaszczyznach (w przeciwieństwie do konkurencyjnego programu ' Superniania ' tutaj większy nacisk kładziony jest na np. uporządkowanie domu). Jako że nianie nie będą mogły zostać w domach wybranych rodzin zbyt długo, muszą one nie tylko rozwiązać bieżące problemy, ale też odpowiednio pokierować uczestników programu, by potrafili radzić sobie z wychowaniem dzieci i prowadzeniem domu w przyszłości.

Jeżeli jeszcze nie widziałeś programu, a twoja pociecha właśnie zaczyna wrzeszczeć tak, że słyszy wszystko sąsiadka. Koniecznie zobacz i zmień swoje zachowanie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także