Trwa ładowanie...

"Niania w wielkim mieście": znika z anteny! Magdalena Lamparska zostanie bez pracy?

Jak się okazało, produkcja Polsatu nie podbiła publiczności. Oglądalność spada z odcinka na odcinek.

"Niania w wielkim mieście": znika z anteny! Magdalena Lamparska zostanie bez pracy?Źródło: AKPA
d452uau
d452uau

"Niania w wielkim mieście" miała być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Serial komediowy z Magdaleną Laparską w roli główniej miał jednak poważnych rywali, których nie udało się pokonać. W konkurencyjnych stacjach wystartowały bowiem "Wojenne dziewczyny" i "Belle Epoque". Historyczna produkcja TVP odniosła spory sukces. Nieco gorzej poradził sobie szumnie reklamowany przez TVN serial z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej.

W związku z niezadowalającymi wynikami "Niani", losy produkcji są przesądzone. Co dalej z Magdaleną Lamparską? Podobno nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy.

- Liczyła, że będzie to stumilowy krok w jej karierze. Naprawdę mocno przyłożyła się do tej roli. Porażka bardzo ją dotknęła. Do tego stopnia, że zaczęła tracić wiarę w siebie - zdradziła "Faktowi" znajoma aktorki.

Magdalena Lamparska odnosi ostatnio sporo sukcesów w Polsce i za granicą (zagrała m.in. w "Azylu" u boku Jessiki Chastain).

d452uau

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA PLOCK 23.05.2016 SPOTKANIE Z GWIAZDAMI ORAZ POKAZ SPECJALNY FILMU PT. SPOTKANIE Z GWIAZDAMI ORAZ POKAZ SPECJALNY FILMU PT KOCHAJ N/Z: OLGA BOLADZ MALGORZATA KOZUCHOWSKA MAGDALENA LAMPARSKA mwmedia
PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA PLOCK 23.05.2016 SPOTKANIE Z GWIAZDAMI ORAZ POKAZ SPECJALNY FILMU PT. SPOTKANIE Z GWIAZDAMI ORAZ POKAZ SPECJALNY FILMU PT KOCHAJ N/Z: OLGA BOLADZ MALGORZATA KOZUCHOWSKA MAGDALENA LAMPARSKA Źródło: mwmedia
d452uau
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d452uau