Trwa ładowanie...
do22sf1
"Niania w wielkim mieście", odcinek 3, 21.03.2017: szantaż i kolejne tłumaczenia

"Niania w wielkim mieście", odcinek 3, 21.03.2017: szantaż i kolejne tłumaczenia

Dana ma pomysł na doskonałą zabawę dla dzieci. Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne pieczenie ciasteczek. Zobaczcie, co jeszcze wydarzy się w trzecim odcinku "Niani w wielkim mieście". Tym razem w serialu gościnnie wystąpią Natalia Klimas i Jowita Budnik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
do22sf1

Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) jeszcze raz próbuje wytłumaczyć Danie (Magdalena Lamparska) sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany. Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce, żeby Dana z powrotem była jego opiekunką. Jacek przekazuje jej dobre wieści. Sugeruje też, że został w Warszawie dla niej.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Monika (Kamilla Baar-Kochańska) jest bardzo wdzięczna Jackowi i natychmiast przydziela Danie i Kubie (Stefan Pawłowski) kolejny projekt. Ich klientką jest Anita (Jowita Budnik). Kobieta chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla swojej córki Joasi (Oliwia Dąbrowska), ale może przeznaczyć na to niewiele pieniędzy. Dana wpada na pomysł organizacji przyjęcia.

do22sf1

Na urodziny dziewczynki przychodzi jej ulubiona koleżanka, Hania (Maritta Iwańska). Dzieci szaleją na imprezie urodzinowej. Natomiast bardzo elegancka mama Hani (Natalia Klimas) nie odnajduje się w skromnym mieszkaniu Anity i Hani. Kuba tymczasem po raz kolejny chce namówić Monikę na wspólne wyjście. Dana odbiera Iwa ze szkoły. Okazuje się, że pani Popławska wypisała syna z piłki nożnej. W ramach rekompensaty Dana zabiera chłopca na boisko za domem. Wszystkiemu przygląda się matka Iwa.

Trzeci odcinek "Niani w wielkim mieście" we wtorek 21 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
do22sf1

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

do22sf1

Podziel się opinią

Share
do22sf1
do22sf1