Trwa ładowanie...

"Niania w wielkim mieście": Dana poradzi sobie ze zbuntowanym trzynastolatkiem?

Podopiecznym Dany jest tym razem trzynastoletni Kamil. Chłopiec czuje się nieakceptowany przez rodziców. Zbuntowany nastolatek to dla bohaterki prawdziwe wyzwanie. Co jeszcze wydarzy się w siódmym odcinku "Niani w wielkim mieście"?

"Niania w wielkim mieście": Dana poradzi sobie ze zbuntowanym trzynastolatkiem?Źródło: Materiały prasowe
d2ndonx
d2ndonx

Kolejne zlecenie Dana (Magdalena Lamparska)
otrzymuje dzięki poleceniu Mariusza (Mateusz Rzeźniczak). Jej podopiecznym jest tym razem trzynastoletni Kamil (Filip Szczepkowski), który ma poważne problemy emocjonalne. Chłopiec nie potrafi dorównać zmarłemu bratu, który był wszechstronnie utalentowany i dlatego czuje się nie akceptowany przez rodziców. Dana odkrywa problem tkwiący od lat w tej rodzinie i zwraca się o pomoc do Jacka (Przemysław Sadowski). Psychologiczne wyczucie obojga ratuje życie chłopca i niesie pomoc jego rodzicom.

Tymczasem Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) próbuje namówić Danę, by mógł się u niej zatrzymać. Jacek stara się dobrze opiekować Moniką (Kamilla Baar-Kochańska). Sytuacja, w jakiej znalazł się Jacek, jest dla niego coraz bardziej niekomfortowa. Tęskni za Daną i jest zazdrosny o Mariusza, którego zastał w jej mieszkaniu. W agencji niań dochodzi do ostrej wymiany zdań między Jackiem a Kubą (Stefan Pawłowski)
. Chłopak zarzuca Jackowi nieuczciwe postępowanie. Siódmy odcinek "Niani w wielkim mieście" już 18 kwietnia o godz. 21:35 w Polsacie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2ndonx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ndonx