Trwa ładowanie...
10-12-2008 16:40

Niania: Tajemniczy sułtan uwięzi pannę Maj

Niania: Tajemniczy sułtan uwięzi pannę MajŹródło: TVN
d1z3m0q
d1z3m0q

Już 13 grudnia fanów serialu „Niania” czeka prawdziwa niespodzianka!

Kraina Omaru fascynuje swoją egzotyką i przyciąga turystów z całego świata. Surowa, choć niesłychanie zharmonizowana natura, okraszona tajemniczością to obraz niczym z „Baśni 1000 i 1 nocy…”. Niezwykłemu urokowi tego miejsca już niebawem ulegnie również panna Maj. W tych baśniowych warunkach wspólnie z Maksem przeżyją prawdziwą przygodę swojego życia. Czyżby zdecydowali się na „zaręczynową” podróż na Półwysep Arabski?

Frania (Agnieszka Dygant)
i Maks (Tomasz Kot)
znajdą się na Półwyspie Arabskim dzięki Zuzi (Emilia Stachurska)
, która otrzyma zaproszenie od kolegi z klasy. A tak właściwie to jego ojca, który jest sułtanem Omaru. Mała Skalska nie zakłada nawet wariantu, że tata mógłby się nie zgodzić na jej odwiedziny u kolegi. Wprawdzie z Warszawy do Omaru jest bardzo daleko, ale cóż taka podróż, kiedy ma się przy sobie nianię Franię.

Panna Maj nie będzie skakać ze szczęścia na wiadomość, że wyjeżdża do Omaru tylko z Zuzią. Skalski, zasłaniając się obowiązkami zawodowymi, postanawia zostać w Warszawie. Ta niepokojąca z punktu widzenia Frani decyzja stanie się powodem ich kłótni i konfliktu. W rezultacie rozgniewana panna Maj postanowi w pełni skorzystać z egzotycznych, choć nieplanowanych, wakacji. Zresztą to, na czym najbardziej jej zależy to zadowolenie Zuzi. Na miejscu okaże się, że sułtan – Hassan - jest całkiem przystojnym, uroczym i do tego nieziemsko bogatym mężczyzną. W jego rękach spoczywa władza nad całym Omarem i wszystkim złożami ropy naftowej. Jego pozycja i sposób bycia budzą prawdziwy respekt. Dlatego panna Maj nie widzi początkowo nic złego w zainteresowaniu, jakim darzy ją sułtan. A wręcz przeciwnie czuje się wyjątkowa i wyróżniona, przecież nie każda niania ma okazję gościć w sułtańskich posiadłościach. To zainteresowanie i nadzwyczajne honory zaczynają jednak przybierać niebezpieczne rozmiary… Szybko okazuje się, że
panna Maj i Zuzia znalazły się w prawdziwych tarapatach.

d1z3m0q

Z dala od domu, skłócona ze Skalskim, pozbawiona dokumentów i jakiejkolwiek możliwości kontaktu z bliskimi, Frania uświadamia sobie, że została uwięziona przez nieobliczalnego sułtana. "W tej roli zobaczymy absolutną niespodziankę. Aktor, chociaż znany jest widzom z wielu kreacji to w postać sułtana wcielił się po raz pierwszy. Jak mu to wyszło przekonajcie się Państwo sami" – mówi producentka serialu, Maria Czech. "Jedno jest pewne nie można przegapić odcinka, w którym główna bohaterka zostanie uwięziona przez sułtana Omaru. A już na pewno nie można przegapić spotkania dwóch zabiegających o względy Frani panów – Maksa i Hassana" – dodaje.

Czy Skalskiemu uda się wybawić z sułtańskiej niewoli jego dwie ukochane kobiety? Maks, targany wyrzutami sumienia, że pozwolił Frani i Zuzi samym wyjechać w tak daleką i jak się okazuje niebezpieczną podróż, uświadomi sobie coś bardzo ważnego. Coś, co zaważy na dalszych wspólnych losach jego i Frani. Czy to oznacza, że będziemy świadkami jego miłosnego wyznania względem panny Maj?

Odpowiedzi na te pytania oraz wyjątkową niespodziankę tego odcinka, będziecie mogli odkryć już 13 grudnia, o godzinie 20. 00 w TVN. Pełne zaskoczenie i mnóstwo dobrej zabawy – gwarantowane!

d1z3m0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z3m0q