Trwa ładowanie...
21-05-2009 13:44

Niania: Frania i Maks w "Fabryce Snów"

Niania: Frania i Maks w "Fabryce Snów"Źródło: TVN
d3jdtv3
d3jdtv3

Piękna majowa pogoda i coraz wyższe temperatury za oknem to wyraźny znak, że wakacje są tuż tuż. Franię i Maksa czeka niesamowita podróż do Hollywood!

Już 23 maja, w pierwszym odcinku "Niani" o godzinie 20.00 zobaczymy jak przebiega wizyta Skalskich w stolicy światowego kina. Natomiast w drugim odcinku serialu, o godzinie 20.35 przekonamy się dlaczego Frania (Agnieszka Dygant)
i Maks (Tomasz Kot)
będą musieli wrócić do Polski. Sprawa okaże się poważna.

Maks staje przed niepowtarzalną szansą współpracy ze znanym i cenionym amerykańskim producentem. Warunek jest jeden - musi jak najszybciej przylecieć do Hollywood, żeby podpisać kontrakt. Decyduje się w jednej chwili, by sława nie musiała na niego długo czekać. Wspólnie z Franią, Karoliną (Tamara Arciuch)
i Konradem (Adam Ferency)
udają się do miejsca uznanego za fabrykę producenckich snów. Karolina jest zachwycona. Konrad rozgląda się za wynajęciem domu dla całej rodziny.

d3jdtv3

Frania natomiast martwi się tym, co dzieje się w Warszawie. Jej przeczucia okazują się słuszne. W Polsce czeka na nią niemiła niespodzianka. Główną bohaterką całego zamieszania jest Teresa (Elżbieta Jarosik), która odrzuca propozycję przeprowadzenia się do Ameryki. Dlaczego? Ma ku temu poważny, wysoki i całkiem przystojny powód, i najwyraźniej nie jest nim jej mąż Stefan (Marian Opania). W takim razie co, a może kto, trzyma ją w Polsce? Czyżby, pod nieobecność Frani, małżeństwo jej rodziców rozpadło się?

Nieobliczalna Teresa i jej życiowe rewolucje. Dużo dobrego humoru i nieoczekiwane zwroty akcji. Gościnny występ Edyty Olszówki, Krystyny Podleskiej, Mariana Opani, Leszka Teleszyńskiego oraz Macieja Nowaka - tego możemy spodziewać się po dwóch ostatnich odcinkach "Niani" w wiosennym sezonie. Na drugą część serialu zapraszamy jesienią!

d3jdtv3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jdtv3