Trwa ładowanie...
11-01-2012 19:33

"New Girl": Zooey Deschanel prawie jak chłopak

"New Girl": Zooey Deschanel prawie jak chłopakŹródło: Fox Broadcasting Co
d4kzwhg

Zooey Deschanel lubi męskie żarty. Aktorka od jakiegoś czasu pracuje z trzema mężczyznami na planie serialu *"New Girl". Jak sama przyznała, zdominowane przez panów towarzystwo bardzo jej odpowiada.*

- Praca z chłopakami jest fantastyczna - oznajmiła Deschanel. - Naprawdę dobrze się bawimy. Spędzamy na planie tyle czasu, że mam wrażenie, że naprawdę z nimi mieszkam! Zawsze byłam bardzo dziewczęca, ale dzięki "New Girl" pojęłam męskie poczucie humoru i polubiłam sprośne żarty. Sama umiem już kilka opowiedzieć!

Przypomnijmy, że bohaterką serialu jest niedawno porzucona przez chłopaka, młoda nauczycielka Jess (Deschanel), która wprowadza się do apartamentu zamieszkiwanego przez trzech obcych jej mężczyzn.

d4kzwhg

Nowi koledzy pomagają jej odnaleźć siebie oraz prawdziwą miłość. W sitcomie "New Girl" występują także Jake M. Johnson, Max Greenfield, Lamorne Morris i Hannah Simone.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d4kzwhg

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d4kzwhg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kzwhg