Trwa ładowanie...

Netflix zapłaci Polakom za udział w badaniu oglądalności. Można zarobić co najmniej 1 tys. zł

Oglądacie filmy i seriale Netfliksa? Chcecie opowiedzieć, dlaczego wybieracie konkretne tytuły? Jeżeli tak, to jesteście potencjalnymi kandydatami do badań, które odbędą się za kilka dni w Warszawie.

Netflix zapłaci Polakom za udział w badaniu oglądalności. Można zarobić co najmniej 1 tys. złŹródło: Materiały prasowe
d27zehp
d27zehp

Od jakiegoś czasu na skrzynki mailowe wybranych polskich widzów Netfliksa, mających aktywne konto w serwisie, trafiają wiadomości z ankietą. Jeżeli odpowie się na zawarte tam pytania i przejdzie pomyślnie proces weryfikacji, można liczyć na zaproszenie do Warszawy, gdzie w dniach 12-15 maja odbędzie się badanie opinii.

Władze Netfliksa chcą się dowiedzieć od polskich widzów, co i dlaczego oglądają na platformie VoD. Operator ma oczywiście dostęp do danych związanych z częstotliwością korzystania z usługi, listę preferowanych tytułów itp. Jednak badanie ma wykazać motywacje polskich użytkowników, decydujących się na spędzenie wolnego czasu z danym serialem czy filmem.

Netflix zapewnia, że za udział w badaniu można liczyć na "co najmniej 250 euro", czyli ponad 1 tys. zł.

d27zehp

Podczas kwietniowej konferencji w Rzymie Netflix w oficjalnym oświadczeniu podkreślił, że "wspiera lokalnych twórców, przedstawiając widzom na całym świecie nowe, wyjątkowe produkcje z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA)". Efektem tego wsparcia będzie ponad 100 produkcji - łącznie z 16 krajów w 16 różnych językach.

W porównaniu z ubiegłym rokiem, Netflix podwoił liczbę produkowanych treści i wielkość inwestycji w regionie. W pracę nad lokalnymi projektami zaangażowanych jest ponad 35 tys. osób.

d27zehp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27zehp