Trwa ładowanie...

Netflix – nowy, testowy cennik. Co wyróżni Plan Ultra?

Netflix testuje nowe rozwiązania. Testowy cennik będzie droższy, ale w Planie Ultra dostaniemy dodatkowe materiały.

Share
Netflix – nowy, testowy cennik. Co wyróżni Plan Ultra?
Źródło: iStock.com
d41xrxy

Netlix regularnie poddaje testom różne rozwiązania dla swoich użytkowników. Ich zadaniem jest przede wszystkim ułatwienie korzystania z serwisu, które zapewni widzom większy komfort i szybszy dostęp do preferowanych treści. Nowatorskim pomysłem jest wprowadzenie tak zwanego „Planu Ultra”.

Plan Ultra – ile kosztuje i co oferuje?

Wiadomo, że Plan Ultra jest już testowo dostępny w serwisie, choć nie wszyscy mogą go wybrać, kupić i z niego korzystać (o tym, czy macie taką możliwość, dowiecie się próbując utworzyć nowe kontro w serwisie i chcąc wybrać jeden z planów). Plan Ultra kosztuje 17 euro czyli 65-70 złotych miesięcznie. Ta cena może się jednak różnić, ze względu na to, że oferta jest nadal w wazie testów. Na szczęście opracowując Plan Ultra nie zrezygnowano z Planu Premium, który kosztuje 52 zł miesięcznie.

d41xrxy

Wyjątkowe opcje oferowane w ramach Planu Ultra Netflix określił mianem „ekskluzywnych treści zakulisowych” i materiałów dodatkowych. Można więc spekulować, iż będą to filmy ukazujące jak tworzono konkretne produkcje.

W ramach bonusów użytkownicy Planu Ultra raczej nie otrzymają dostępu do dodatkowych filmów i seriali, których nie zobaczą posiadacze kont z tańszych planów. Netflix słynie z gwarancji „nieograniczonej oferty filmów, seriali i programów”, która jest realizowana niezależnie od pakietu.

Plan Ultra jest dobrym posunięciem dla platformy Netflix także dlatego, iż serwis testuje emitowanie reklam podczas oglądania treści. Są spekulacje, że tylko Pakiet Ultra będzie oferował możliwość ominięcia spotów reklamowych nawet, jeżeli dotyczyłyby jedynie samych produkcji od Netflix.

d41xrxy

Podziel się opinią

Share
d41xrxy
d41xrxy