NETFLIX – nowe filmy, które warto obejrzeć (lipiec 2018)

NETFLIX –  nowe filmy, które warto obejrzeć (lipiec 2018)
Źródło zdjęć: © iStock.com

19.07.2018 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netflix w swojej ma w swojej ofercie liczne filmy, seriale i programy do których (po wykupieniu abonamentu) daje użytkownikowi pełny, natychmiastowy dostęp. Jakie nowości na lipiec 2018 przygotował Netflix?

Netflix na lipiec 2018 proponuje nowe filmy, które już dziś możecie obejrzeć online. Wśród nich znajdują się zarówno produkcje autorskie serwisu Netflix (Netflix Orginals), jak i inne filmy, które warto zobaczyć. Poniżej prezentujemy listę nowości filmowych różnych gatunków. Na te premiery warto zwrócić uwagę!

„How It Ends” *– film z kategorii thriller, sci-fi, którego bohaterowie stają w obliczu kataklizmu ciągnącego za sobą chaos i agresję. Opowiada historię mężczyzny, który wraz z teściem przemierza kraj, żeby uratować ciężarną żonę.
W rolach głównych: *
Nick Meyer, Daniel Bekerman, Ian Dimerman

„TAU” – kolejny film dla miłośników klimatów sci-fi. Fabuła skupia się wokół losów uwięzionej w sterowanym komputerowo, nowoczesnym budynku. Szybko okazuje się, że jej jedyną szansą na ucieczkę jest włamanie do komputera kontrolującego cały dom.
W rolach głównych:* Maika Monroe, Ed Skrein, Gary Oldman*

„Kaliber” – kryminał z wątkiem psychologicznym opowiadający o dwóch przyjaciołach, którzy udają się na wyprawę łowiecką do Szkocji. Niestety, w wyniku nieprzyjemnego splotu wydarzeń ich sytuacja przyjmuje niespodziewany obrót. Mężczyźni zostają postawieni w obliczu trudnych wyborów moralnych, a ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.
W rolach głównych: Jack Lowden, Martin McCann, Tony Curran

„Vanilla Sky” – chociaż film ma już swoje lata, jego przesłanie ani trochę się nie zestarzało. Fabuła skupia się wokół zamożnego kobieciarza, który niespodziewanie zakochuje się w dziewczynie swojego przyjaciela. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy zostaje ofiarą wypadku samochodowego. Zmasakrowana w wyniku katastrofy twarz skłania bohatera do poddania się operacji plastycznej, po której staje się zupełnie nowym człowiekiem. W pewnym momencie orientuje się jednak, że całkowicie stracił kontrolę nad otaczającą go rzeczywistością.
W rolach głównych: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russel

„Strażnicy Galatyki vol. 2”film akcji polecany nie tylko fanom komiksów marvela. Główny bohater Star-Lord wraz z drużyną wyrzutków kontynuuje swoją podróż w przestrzeni kosmicznej. Jako obrońca galaktyki musi stawić czoła nowym, zagrażającym jej niebezpieczeństwom. W trakcie misji odkrywa prawdę na temat swojego ojca.
W rolach głównych: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper

„Bridget Jones 3”komedia romantyczna o kolejnych losach słynnej singielki. W wieku 43 lat Birdget Jones niespodziewanie zachodzi w ciąże. Nowa rola stawia przed nią wiele wyzwań. Kobieta nie wie czy jest gotowa na macierzyństwo, jednak jej największy problem stanowi kwestia ustalenia tego… kto będzie ojcem jej dziecka.
W rolach głównych: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także