Trwa ładowanie...

NETFLIX – nowe filmy, które warto obejrzeć (lipiec 2018)

Netflix w swojej ma w swojej ofercie liczne filmy, seriale i programy do których (po wykupieniu abonamentu) daje użytkownikowi pełny, natychmiastowy dostęp. Jakie nowości na lipiec 2018 przygotował Netflix?

Share
NETFLIX –  nowe filmy, które warto obejrzeć (lipiec 2018)
Źródło: iStock.com
d223fck

Netflix na lipiec 2018 proponuje nowe filmy, które już dziś możecie obejrzeć online. Wśród nich znajdują się zarówno produkcje autorskie serwisu Netflix (Netflix Orginals), jak i inne filmy, które warto zobaczyć. Poniżej prezentujemy listę nowości filmowych różnych gatunków. Na te premiery warto zwrócić uwagę!

„How It Ends” *– film z kategorii thriller, sci-fi, którego bohaterowie stają w obliczu kataklizmu ciągnącego za sobą chaos i agresję. Opowiada historię mężczyzny, który wraz z teściem przemierza kraj, żeby uratować ciężarną żonę.
W rolach głównych: *
Nick Meyer, Daniel Bekerman, Ian Dimerman

„TAU” – kolejny film dla miłośników klimatów sci-fi. Fabuła skupia się wokół losów uwięzionej w sterowanym komputerowo, nowoczesnym budynku. Szybko okazuje się, że jej jedyną szansą na ucieczkę jest włamanie do komputera kontrolującego cały dom.
W rolach głównych:* Maika Monroe, Ed Skrein, Gary Oldman*

d223fck

„Kaliber” – kryminał z wątkiem psychologicznym opowiadający o dwóch przyjaciołach, którzy udają się na wyprawę łowiecką do Szkocji. Niestety, w wyniku nieprzyjemnego splotu wydarzeń ich sytuacja przyjmuje niespodziewany obrót. Mężczyźni zostają postawieni w obliczu trudnych wyborów moralnych, a ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.
W rolach głównych: Jack Lowden, Martin McCann, Tony Curran

„Vanilla Sky” – chociaż film ma już swoje lata, jego przesłanie ani trochę się nie zestarzało. Fabuła skupia się wokół zamożnego kobieciarza, który niespodziewanie zakochuje się w dziewczynie swojego przyjaciela. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy zostaje ofiarą wypadku samochodowego. Zmasakrowana w wyniku katastrofy twarz skłania bohatera do poddania się operacji plastycznej, po której staje się zupełnie nowym człowiekiem. W pewnym momencie orientuje się jednak, że całkowicie stracił kontrolę nad otaczającą go rzeczywistością.
W rolach głównych: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russel

„Strażnicy Galatyki vol. 2”film akcji polecany nie tylko fanom komiksów marvela. Główny bohater Star-Lord wraz z drużyną wyrzutków kontynuuje swoją podróż w przestrzeni kosmicznej. Jako obrońca galaktyki musi stawić czoła nowym, zagrażającym jej niebezpieczeństwom. W trakcie misji odkrywa prawdę na temat swojego ojca.
W rolach głównych: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper

„Bridget Jones 3”komedia romantyczna o kolejnych losach słynnej singielki. W wieku 43 lat Birdget Jones niespodziewanie zachodzi w ciąże. Nowa rola stawia przed nią wiele wyzwań. Kobieta nie wie czy jest gotowa na macierzyństwo, jednak jej największy problem stanowi kwestia ustalenia tego… kto będzie ojcem jej dziecka.
W rolach głównych: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey

d223fck

Podziel się opinią

Share
d223fck
d223fck