Netflix na październik 2019. Polskie hity na platformie streamingowej już dostępne!

Netflix na październik 2019. Polskie hity na platformie streamingowej już dostępne!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Tatiana Naklicka

04.10.2019 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekspansja Netflixa trwa w najlepsze. Po zamknięciu Showmaxa na platformie pojawia się coraz więcej polskich produkcji. W propozycjach na październik 2019 na Netfliksie znalazł się m.in. film historyczny Pasikowskiego z początku tego roku.

Platforma streamingowa Netflix ma w swojej ofercie coraz więcej polskich filmów, o których było głośno nie tylko w kraju, ale również za granicą. Poza tym są to produkcje kinowe. Jeśli nie zdążyliśmy ich zobaczyć na dużym ekranie, na próżno ich szukać w telewizji. Teraz mamy jednak szansę nadrobić zaległości, ponieważ październik 2019 na Netfliksie stoi nie tylko oryginalnymi filmami i serialami, ale również polskimi produkcjami, które zdecydowanie warto zobaczyć.

"Kurier" Władysława Pasikowskiego – październik 2019 na Netfliksie

Premiera "Kuriera" Władysława Pasikowskiego odbyła się w marcu 2019 roku, dlatego jest to stosunkowo nowy polski film, który pojawił się na Netfliksie. Przedstawia jedną z akcji Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Akcja filmu "Kurier" rozgrywa się tuż przed wybuchem Powstania Warszawskiego.

"Kamerdyner" Filipa Bajona – październik 2019 na Netfliksie

"Kamerdyner" miał premierę w drugiej połowie 2018 r. To historia kolejnych pokoleń Niemców, Polaków i Kaszubów. W rolach głównych wystąpili Sebastian Fabijański, Janusz Gajos, Anna Radwan, Borys Szyc i Łukasz Simlat.

"Demon" Marcina Wrony – październik 2019 na Netfliksie

"Demon" jest jednym z najbardziej intrygujących polskich filmów ostatnich lat. Trudna do opisania fabuła wciąga widza od pierwszych minut, co jednak nie oznacza, że od filmu nie można się odbić. Warto jednak spróbować! W rolach głównych wystąpili Agnieszka Żulewska, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt.

"Pokot" Agnieszki Holland – październik 2019 na Netfliksie

"Pokot" Agnieszki Holland już od jakiegoś czasu można oglądać na Netfliksie. To film nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem. Niespiesznie poprowadzona akcja przenika się z surowym klimatem Sudetów. W główne role wcielili się Andrzej Grabowski, Jakub Gierszał, Wiktor Zborowski.

"Fotograf" Waldemara Krzystka – październik 2019 na Netfliksie

"Fotograf" to kolejny klimatyczny film, który możemy obejrzeć na Netfliksie. Seria brutalnych morderstw w Moskwie prowadzi śledczych wprost do lat 70. XX w. w Polsce. W filmie pojawili się zarówno rosyjscy, jak i polscy aktorzy (Tomasz Kot, Agata Buzek, Adam Woronowicz).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także