Trwa ładowanie...

Netflix będzie ściślej współpracował z Beyoncé. Na "Homecoming" się nie skończy

Po premierze filmu o Beyoncé "Homecoming" na Netfliksie pojawiły się informacje o kontynuacji współpracy z wokalistką. Jak donosi "Variety", podpisano umowę na trzy projekty, na których piosenkarka zarobi kilkadziesiąt milionów dolarów.

Netflix będzie ściślej współpracował z Beyoncé. Na "Homecoming" się nie skończyŹródło: East News
d22qpdk
d22qpdk

Netflix będzie ściślej współpracował z Beyoncé

17 kwietnia na platformie streamingowej Netflix premierę miał film dokumentalny "Homecoming", który pokazuje kulisy występu Beyoncé podczas festiwali Coachella w Kalifornii w 2018 roku. Produkt przyjął się na tyle dobrze, że postanowiono nawiązać dalszą współpracę z wokalistką.

Według redaktorów "Variety" Netflix będzie działał wspólnie z piosenkarką przy trzech kolejnych projektach. Dwa z nich będą mocno związane z muzyką. Możliwe, że produkcje będą towarzyszyć premierze jej kolejnych albumów.

Netflix będzie ściślej współpracował z Beyoncé. Wygryzł HBO

Oferta Netflixa opiewa na kwotę 20 milionów dolarów za każdy projekt. Artystka zarobi łącznie 60 mln dol. Mocno o współpracę z Beyoncé zabiegało HBO, ale konkurenci przebili ich propozycję.

Netflix wypuścił film o Beyoncé

Na platformie streamingowej Netflix od 17 kwietnia jest dostępny film dokumentalny o Beyoncé. Pokazuje on jej pracę podczas koncertu na festiwalu Coachella w Kalifornii w 2018 roku. Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia mają pokazać widzom, jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji.

d22qpdk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qpdk