Trwa ładowanie...
nędznicy
11-10-2012 14:01

''Nędznicy'' nadchodzą. Zobaczcie plakaty [foto]

Share
''Nędznicy'' nadchodzą. Zobaczcie plakaty [foto]
d2oyu2u

Na całym świecie ruszyła kampania promujący najnowszy film twórcy *"Jak zostać królem" - "Nędznicy".*

"Nędznicy" to filmowa adaptacja uwielbianego przez widzów spektaklu, który obejrzało ponad 60 milionów ludzi w 42 krajach i 21 wersjach językowych, i który już od 27 lat bije rekordy popularności na całym świecie. W filmie w reżyserii zdobywcy Oskara Toma Hoopera, wystąpią Hugh Jackman, laureat nagrody Akademii Russell Crowe, Anne Hathaway i Eddie Redmayne.

Akcja "Nędzników" rozgrywa się w XIX-wiecznej Francji i opowiada fascynującą historię niespełnionych marzeń, nieodwzajemnionej miłości, pasji, poświęcenia i odkupienia. Jackman wciela się w rolę byłego więźnia Jeana Valjeana, poszukiwanego od dziesiątek lat przez bezwzględnego policjanta Javerta (Crowe) po tym, jak łamie zasady zwolnienia warunkowego. Kiedy Valjean zgadza się zaopiekować Cosett, córką pracownicy fabryki Fantine (Hathaway), ich życie zmienia się na zawsze.

d2oyu2u

Ten najdłużej wystawiany musical na świecie, pojawi się na ekranach kin w styczniu 2013 w spektakularnej interpretacji epickiej powieści Wiktora Hugo dokonanej przez Toma Hoopera. Dzięki międzynarodowym gwiazdom i ukochanym przez widzów piosenkom – „I Dreamed a Dream”, „Bring Him Home”, „One Day More” i „On My Own” - "Nędznicy"odrodzą się na nowo jako niezwykłe muzyczne i filmowe doświadczenie.

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 25 stycznia 2013 roku.

d2oyu2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oyu2u
d2oyu2u