Trwa ładowanie...

Natasza Urbańska: wyprowadziła się z domu!

Natasza Urbańska: wyprowadziła się z domu!Źródło: AKPA
dj8exef
dj8exef

[

]( http://www.fakt.pl )
Natasza Urbańska nie mieszka już wraz ze swoim mężem w dworku w Jajkowicach. Gwiazda wyprowadziła się do...

dj8exef

Prawie trzy lata temu Natasza UrbańskaNatasza Urbańska i Janusz Józefowicz kupili 9-hektarowa posiadłość pod Warszawą. Jak podaje tygodnik "Świat i Ludzie" tancerka musiała się wyprowadzić z dworku.A wszystko dlatego, że kariera Nataszy nabrała strasznego tempa. Urbańska występuje w "Bitwie na głosy", poza tym jej kalendarz wypełniony jest po brzegi. Wyjeżdżając z domu w Jajkowicach o samym świcie, kończy pracę po północy i nie miała już siły powrotu samochodem do dworku. Dlatego też artystka musiała przeprowadzić się do stolicy. Dotychczas z warszawskiego apartamentu NataszaNatasza korzystała bardzo rzadko, a teraz zamieszkała tam na stałe.

- Myślała, że będzie w nim nocować jeden, góra dwa razy w tygodniu. Tymczasem ma tak napięty grafik, że nocuje tam już prawie codziennie. I nic nie wskazuje na to, by sytuacja szybko się zmieniła - opowiada w rozmowie z tygodnikiem koleżanka Urbańskiej z teatru. - Smutno jej z tego powodu, ale nie miała wyboru. W jej mieszkaniu właśnie zaczął się remont. Dworek pod Warszawą pozostanie jednak jej miejscem na Ziemi. Na razie będzie go odwiedzać rekreacyjnie. Ale pewnego dnia wróci tam na stałe - dodaje.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Hanks skacze z huśtawki

dj8exef

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dj8exef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj8exef