Natasza Urbańska: Ostro przygotowuje się do roli Poli Negri

Natasza Urbańska: Ostro przygotowuje się do roli Poli Negri
Źródło zdjęć: © newspix.pl

25.11.2011 08:42, aktual.: 25.11.2013 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Żadnych sentymentów. Kiedy Janusz Józefowicz (52 l.) bierze się ostro do pracy, wszystko schodzi na drugi plan. Choreograf i jego żona Natasza Urbańska (34 l.) niebawem nie będą mieli czasu na nic innego poza przygotowaniami do spektaklu "Polita". Nawet na opiekę nad córeczką. Muszą ją więc oddać.

Premiera musicalu o Poli Negri zbliża się wielkimi krokami. A im bliżej sylwestrowej nocy, tym większa presja. I dlatego przez najbliższe tygodnie cała ekipa będzie praktycznie mieszkać w teatrze. Artyści współpracujący z JózefowiczemJózefowiczem już wiedzą, co ich czeka.

– Będziemy ćwiczyć, potem kilka godzin na sen i z powrotem do teatru – zdradza Faktowi jeden z tancerzy z teatru Studio Buffo.

Na taryfę ulgową nie może liczyć nawet żona reżysera, która jest odtwórczynią głównej roli. Od niej JózefowiczJózefowicz wymaga jeszcze więcej niż od innych.

fot. newspix.pl

– Otwarcie powiedział, że NataszaNatasza będzie niedostępna dla nikogo. Ma całkowicie skupić się na roli – dodaje nasz informator. W takich okolicznościach nie ma miejsca dla małej Kalinki (3 l.). Córeczka gwiazdorów trafi pod opiekę dziadków. Stanie się to po najbliższej niedzieli, kiedy to zakończy się 13. edycja „Tańca z gwiazdami”„Tańca z gwiazdami”, którą prowadzi Natasza, a Janusz sędziuje.

Kalinka wróci do mamy i taty dopiero po premierze. Można być jednak pewnym, że stęsknieni rodzice zrobią wszystko, by wynagrodzić jej swoją nieobecność i skupią się już tylko na dziewczynce.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także