Trwa ładowanie...
d2edh65

Natalia Siwiec: wszyscy czekają na drugi sezon mojego reality-show

Share
Natalia Siwiec: wszyscy czekają na drugi sezon mojego reality-show
Źródło: ONS.pl
d2edh65

Reality show „Enjoy the View <3 Natalia”, ukazujący życie Natalii Siwiec, jej męża Mariusza oraz rodziny i przyjaciół, był emitowany na antenie kanału Viva Polska od lutego do marca br. Widzowie mogli śledzić zarówno życie codzienne gwiazdy, jak i jej udział w sesjach czy przygotowania do imprez. Teraz powtórkę programu będzie można zobaczyć w TVN Style. Natalia liczy, że Viva zdecyduje się nakręcić drugi sezon, i jest zadowolona z dotychczasowej formuły reality-show.

– Wszyscy czekają już na drugi sezon, zobaczymy, jak to będzie. Absolutnie nie uważam, że muszę wnieść do niego coś nowego. Wyniki oglądalności pokazują, że są z nami stali widzowie, którzy chcą oglądać program. Są to ludzie, którzy chcą oglądać normalne życie. Oni nie potrzebują nie wiadomo czego w tym programie. Czekają właśnie na tę normalność, na przekazanie przez ekran telewizora dobrej energii – z takimi opiniami najczęściej się spotykam – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Siwiec.

Życie celebrytki przed kamerami śledziło średnio 84 tys. widzów. Zapewniło to stacji Viva Polska pozycję lidera wśród kanałów młodzieżowych w czasie nadawania premier programu. Dlatego też rozważana jest produkcja kolejnej serii „Enjoy the View <3 Natalia”. Na ten moment gwiazda nie wie, czy w programie mogliby się pojawić nowi bohaterowie. Uważa, że zależne od tego, czy jej znajomi będą chcieli wziąć udział w show.

d2edh65

– Na pewno moje grono znajomych jest bardzo duże, więc zależy to tylko od tego, kogo się uda namówić. Zależy też od tego, co się wydarzy akurat w moim życiu, jeżeli i jak będziemy kręcić program. Nie chcę nikomu nic udowadniać, mówić „a, nie wiem, zobaczcie, jak to jest”. To mnie nie interesuje. Najważniejsze jest to, żebym była szczęśliwa i żeby spełniały się moje marzenia. I jeżeli się spełniają, to jestem szczęśliwa, czyli kwitnę, chcę dalej pracować i nabieram takiej fajnej energii do działania – komentuje gwiazda.

Natalia Siwiec popularność zdobyła w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy została dostrzeżona przez fotoreporterów i okrzyknięta Miss Euro. Oprócz występu w reality-show „Enjoy the View” brała też udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” na antenie Polsatu. Gra w reklamach, teledyskach i serialach.

d2edh65

Podziel się opinią

Share
d2edh65
d2edh65