Trwa ładowanie...

Natalia Nykiel, O.S.T.R i Grubson na SnowShow Music Fest 2016

Share
Natalia Nykiel, O.S.T.R i Grubson na SnowShow Music Fest 2016
Źródło: AKPA
d210fok

Wśród wykonawców nadchodzącej edycji będzie można usłyszeć m.in. Natalię Nykiel, O.S.T.R., Grubsona, a także zwycięzców ubiegłorocznego konkursu SnowShow Peak Up The Sound, zespół FairyTaleShow.

Koncert gwiazd to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na 5. edycję najlepszego polskiego festiwalu muzycznego w Alpach! W ciągu 9. festiwalowych dni, w tym 3. przepełnionych muzyką i występami artystów największego formatu, na uczestników będzie czekać także cały szereg warsztatów, kursów oraz dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów festiwalu. Do tego, jak to górach - nie zabraknie testów sprzętu, szkoleń narciarskich, snowboardowych czy freestyleowych.

Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że SnowShow Music Fest, to przede wszystkim młodzi, pozytywni LUDZIE, dobra MUZYKA i zapierające dech w piersiach ALPY. To właśnie połączenie tych trzech elementów powoduje, że cała impreza staje się wyjątkowa, a uczestnicy na długo zapamiętują panującą tu atmosferę - podkreśla Michał Starkowski, dyrektor artystyczny i programowy SnowShow Music Fest. Najlepiej zresztą to widać po zeszłorocznej edycji, czyli 7. zespołach muzycznych, 2. tirach pełnych nagłośnienia, namiotów i świateł oraz 30. autokarów, dziesiątkach samochodów i 2. samolotach z ponad 2,3 tys. uczestnikami wyjazdu. W tym roku podnosimy poprzeczkę i czekamy na 2,4 tys. osób - dodaje Starkowski.

d210fok

SnowShow Music Fest to połączenie pasji do nart, snowboardu, dobrej muzyki oraz ponad 8-letniego doświadczenia w organizacji pełnych atrakcji wyjazdów zimowych. W przeciągu 4. ostatnich lat na scenie festiwalowej wystąpili m.in. Łąki Łan, Dawid Podsiadło, Marika, Donatan&Cleo, czy Jamal Sound System. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji dostępnych jest na: www.musicfest.pl

Natalia Nykiel - otworzyła swoją furtkę do kariery jako artystka w 2013 roku, kiedy wzięła udział w 2. edycji The Voice of Poland. Po niesamowitych występach i wreszcie dojściu do finału programu było jasne, że niedługo zobaczymy ją ponownie. Z kolei jeszcze przed premierą jej pierwszego krążka, krytycy opisywali jej debiut jako najbardziej intrygujący i wyczekiwany w roku 2014. Jej pierwszy longplay "Lupus Electro" to świat elektronicznych brzmień połączonych z nieprzewidywalnością i pierwotnością instynktów w tekstach. Jest to bardzo odważna, ale spójna produkcja, zawieszona gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury. W projekt zaangażowane były m. in. Katarzyna Nosowska (HEY), Paulina Przybysz (Sistars) i wielu innych zasłużonych artystów, producentów i tekściarzy.

O.S.T.R. – Adam Ostrowski, polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, wielokrotnie nominowany do nagród muzycznych, w tym Fryderyków w kategorii Najlepszy Album Roku - Hip Hop (Tabasko, 2003). Zdobywca czterech Ślizgerów - w 2003 roku w kategoriach Najlepszy Album Roku (Jazz w wolnych chwilach) i Osobowość roku 2003 oraz w roku 2005 w kategoriach Najlepszy album roku ("Jazzurekcja") oraz Wykonawca Roku. Uważany za jednego z czołowych artystów polskiego hip-hopu, a także całej polskiej sceny muzycznej.

Grubson - Tomasz Iwanca człowiek, obok którego nie można przejść obojętnie. Jego charakterystyczny głos, flow, muzyka oraz przekaz zatrzęsły polską sceną muzyczną, na której obecny jest od 1997 roku. Zainteresowanie muzyką zaszczepił w Grubsonie jego brat Hudy. W latach 2001-2008 realizował wiele projektów muzycznych łączących takie gatunki jak rap, reggae i dancehall.

d210fok

FairyTaleShow, zespół z Ząbkowic Śląskich grający rock'n'rolla z domieszką indie rocka. Przez jednych uważani za hipsterów, przez innych za boys-band, wciąż podążają własną ścieżką. W ich muzyce słychać inspiracje takimi zespołami i artystami jak Artic Monkeys, Phoenix czy Jacka White'a. Mieszanka tanecznego bitu, brudnych gitary z domieszką country i islandzkiej hipsteriady. Żywiołowi i energetyczni, potrafią zrobić pranie mózgu zarówno emerytom i gimnazjalistom. Chłopcy do tańca i do różańca. Czerwoni jak cegła, rozgrzani jak kaloryfer. Właśnie własnym nakładem wydali swoją pierwszą EP "Blue".

d210fok

Podziel się opinią

Share
d210fok
d210fok