Trwa ładowanie...
d3sbf5f

Natalia Kukulska chwali się dziećmi. Jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo

Wokalistka chroni swoje życie prywatne i rzadko kiedy zjawia się na czerwonym dywanie. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoich dzieciach. Wiedzieliście, że syn Natalii Kukulskiej jest niemal pełnoletni?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska chwali się dziećmi. Jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo
(AKPA)
d3sbf5f

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju. Oprócz sukcesów zawodowych, gwiazda może pochwalić się także udanym życiem rodzinnym. Od 17 lat jest żoną Michała Dąbrówki. Para ma trójkę dzieci: 17-letniego Janka, 12-letnią Anię i 3-miesięczną Laurę.

   Facebook.com

Piosenkarka w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że najstarsze pociechy odziedziczyły talent muzyczny.
- Mój syn akurat bardzo pokochał muzykę. Jest ona mu bardzo bliska i rzeczywiście widzę, że całkowicie go pochłania. Chodzi do szkoły muzycznej, gra na kilku instrumentach, głównie na perkusji i na pianinie. I cały czas się rozwija. Zaczął już nawet komponować, spędza z muzyką praktycznie cały swój czas. To jest dowodem na to, że rzeczywiście to uwielbia - powiedziała Kukulska.

Ania, podobnie jak starszy brat, także chodzi do szkoły muzycznej. Czy pójdzie w ślady mamy i zostanie piosenkarką?
- Gra na pianinie, uwielbia śpiewać, ale na razie jest chyba za wcześnie, by cokolwiek prognozować - podsumowała Kukulska w rozmowie z "Faktem".

   East News
   East News

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3sbf5f

Podziel się opinią

Share

d3sbf5f

d3sbf5f