Trwa ładowanie...

Narzeczona Tili Tequili nie żyje!

Narzeczona Tili Tequili nie żyje!Źródło: ONS.pl
d6s83tv
d6s83tv

Casey Johnson, narzeczona telewizyjnej gwiazdki Tili Tequili, nie żyje. Spadkobierczyni rodzinnej fortuny (jej pra pradziadek jest założycielem ogromnego koncernu kosmetycznego Johnson&Johnson) została znaleziona martwa w swoim apartamencie.

Znajomi celebrytki twierdzą, że przyczyną śmierci Casey było wycieńczenie organizmu, spowodowane nadużywaniem alkoholu, narkotyków i środków nasennych. Podobno od dawna mówili, że prowadzi zbyt hulaszczy tryb życia, jednak ta nie rezygnowała z mocno zakrapianych całonocnych imprez.

Jakiś czas temu Casey Johnson zaręczyła się z Tilą Tequilą, jednak na parę dni przed śmiercią Casey narzeczone nie miały ze sobą kontaktu ze względu na poważną kłótnię.

Tila Tequila wydała oświadczenie, w którym napisała, że zawsze będzie kochała Casey i że z pewnością pobiorą się w niebie.

Z powodu śmierci Casey zdruzgotana jest Paris Hilton, która od wielu lat przyjaźniła się z Johnson. "Moje serce krwawi, ciągle oglądam nasze wspólne zdjęcia. Czuję, jakbym straciła siostrę".

d6s83tv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6s83tv