Trwa ładowanie...

Narzeczona Kammela tarasuje ulicę. Ma czym.

Narzeczona Kammela tarasuje ulicę. Ma czym.Źródło: Fakt
d4syyg6
d4syyg6

[

]( http://www.fakt.pl )

W godzinach szczytu w centrum Warszawy trzeba się wysilić, żeby znaleźć miejsce do zaparkowania auta. Ale gwiazdom widocznie szkoda tracić czas, bo parkują gdzie popadnie. Katarzyna Niezgoda (41 l.) na przykład ostatnio zaparkowała swoje porsche na środku ruchliwego skrzyżowania, zupełnie nie przejmując się tym, że ograniczyła widoczność i utrudniła ruch innym kierowcom.

– Jak można tak postawić samochód?! – krzyczeli nie tylko oburzeni kierowcy, ale i przechodnie widząc zaparkowane w niedozwolonym miejscu srebrne Porsche narzeczonej Tomasza Kammela (40 l.).

d4syyg6

Auto przez kilkadziesiąt minut skutecznie blokowało ruch na jezdni, przez co wokół zrobiły się korki. Ale najwyraźniej problemy zwykłych ludzi, którzy śpieszą się do swoich rodzin lub pędzą do pracy, nie były wtedy ważne dla pani Kasi.

Znana bizneswoman jak gdyby nigdy nic załatwiała swoje sprawy, a źle zaparkowane auto zupełnie nie mąciło jej wielkiego spokoju. Dopiero gdy na miejsce przyjechała Straż Miejska, Niezgoda pojawiła się przy swoim porsche.

Nie pomogły jednak uśmieszki i tłumaczenia. Służby porządkowe na szczęście traktują gwiazdy tak samo jak zwykłych ludzi. Narzeczona Kammela otrzymała mandat. Miejmy nadzieję, że dzięki niemu następnym razem zaparkuje samochód w dozwolonym miejscu.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Maryla, coś ty zrobiła? Te stroje kosztowały ją...

d4syyg6

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4syyg6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4syyg6