Trwa ładowanie...
beata sadowska
19-05-2011 15:10

Naomi Campbell wyrzuciła polską reporterkę za drzwi. Za co?

Naomi Campbell wyrzuciła polską reporterkę za drzwi. Za co?Źródło: AKPA
dg54vj5
dg54vj5

[

]( http://www.fakt.pl )
Pracę jako dziennikarka zaczęła już w wieku 19 lat, Obecnie związana jest z telewizyjną Dwójką. Prowadzi tam "Pytanie na śniadanie* " i "Pogotowie modowe". Dla jednych jest ikoną stylu, dla innych sportowym duchem, głodnym przygód. W rozmowie z Faktem Beata Sadowska (37 l.) zdradza dlaczego została dziennikarką, wspomina Nami Campbell, która wyrzuciła ją w trakcie wywiadu i opowiada o najbliższych planach.*

dg54vj5

Czy Polacy ubierają się aż tak źle, że jest im potrzebne „Pogotowie Modowe”?
– Polacy ubierają się coraz lepiej i coraz przyjemniej oglądać nasze ulice. Ale zawsze można komuś pomóc i po to właśnie jest „Pogotowie Modowe”. Wskazujemy błędy nie po to, żeby kogoś wyśmiać, ale nauczyć go, że można lepiej. Nigdy nie zapomnę jednej z naszych bohaterek, która po metamorfozie popłakała się i powiedziała: „Teraz wierzę, że znajdę pracę”. Dla takich chwil warto pracować.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Uważa pani, że polscy mężczyźni są zaniedbani?
– Myślę, że są coraz bardziej zadbani. Na szczęście! Nie wstydzą się kremów, czy wizyty u kosmetyczki. I to wcale nie znaczy, że są mniej męscy.

Czy przed oficjalnym wyjściem spędza pani dużo czasu przed lustrem?
– No właśnie nie! Mój przyjaciel nie mógł uwierzyć, kiedy przed wyjściem na premierę filmu w 15 minut wzięłam prysznic, umalowałam się, ubrałam i siedziałam w samochodzie. Ja po prostu nie mam czasu na wystawanie przed lustrem.

dg54vj5

Czy praca przy programie śniadaniowym daje pani satysfakcję?
– Uwielbiam poranki, więc nie mam problemu z wczesnym wstawaniem. A „Pytanie na śniadanie ” to czysta frajda. Program na żywo, a takie najbardziej lubię. I budzenie naszych widzów z uśmiechem. Gdyby nie dawało mi to satysfakcji, darowałabym sobie, bo jak już coś robię, to na 100 procent.

Czy kiedyś podczas rozmowy, wywiadu zadała pani pytanie, którego teraz żałuje?
– Nie. Słucham moich rozmówców, reaguję na to co mówią i do tego dostosowuję pytania. Niektóre odpuszczam, mimo że wcześniej miałam je w głowie. Inne dodaję. Ostatnio podczas programu „Aleja gwiazd” zapytałam Andrzeja Seweryna: „Kiedy jest pan głupi?”. Ryzykowne, ale on zaczął się śmiać i powiedział: „Codziennie po 16-tej, kiedy jestem już zmęczony”.

Który z wywiadów z zagraniczną gwiazdą był najtrudniejszy i dlaczego?
– Jack Nicholson, bo to pistolet, który ma cięte riposty i jak myślę, nie zawahałby się obnażyć niewiedzę czy głupotę. Nick Cave, bo trudno do niego dotrzeć, ale w końcu mi się udało i przedłużył wywiad o pół godziny. Naomi Campbell, bo dostała histerii i wyrzuciła mnie z pokoju, kiedy zapytałam o odwyk. Potem za ten wywiad dostałam nagrodę w redakcji.

Dlaczego postanowiła pani zostać dziennikarką?
– Chyba z przekory, bo byłam chorobliwie nieśmiała i ostatnia rzecz, jaka przyszłaby mi do głowy, to pracować w telewizji.

dg54vj5

Ma pani jakieś autorytety dziennikarskie?
– Uwielbiam program BBC „Hard Talks”. Rewelacyjni dziennikarze, którzy poruszają najważniejsze bieżące tematy społeczno-polityczne i tak prowadzą wywiad, że mają rozmówcę jak na dłoni. Są genialnie przygotowani, uprzejmi, nigdy - agresywni. Nie przerywają. Czekają na swoją kolej. A jak już przyjdzie, to profesjonalizmem rozkładają na łopatki. Jest się od kogo uczyć!

Jeśli kiedyś okaże się, że telewizja zniknie z pani życia, to co chciałaby pani robić?
– Hodować ekologiczną marchewkę. Mieć kawiarnię z trzema stolikami i bio-śniadaniami. Podróżować po świecie i o tym pisać. Jeszcze kilka pomysłów krąży mi po głowie.

Jest pani osobą bardzo aktywną, jakie ma pani plany, marzenia na najbliższe miesiące?
– W październiku, po raz siódmy chciałabym się zmierzyć z maratonem, czyli dystansem 42km195m. Tym razem z Amsterdamie. Wezmę też udział w rajdzie Toyota Eco Challenge, czyli postaram się tak jechać hybrydowym Priusem, żeby zmieścić się w limicie czasu i spalić jak najmniej paliwa. No i zaczynam kurs prawa jazdy na motocykl. Trzymajcie kciuki!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Rusin chce odpocząć przed finałem YCD. Jedzie na...

dg54vj5

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dg54vj5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg54vj5