Trwa ładowanie...
14-04-2016 15:04

Nakręć teledysk z Sony Music dla Darii Zawiałow

Nakręć teledysk z Sony Music dla Darii ZawiałowŹródło: mat. prasowe
dmmxa6e
dmmxa6e

Daria Zawiałow jest młodą artystką z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się w komponowanie swoich utworów. Wśród swoich inspiracji wymienia takich artystów jak PJ Harvey, Radiohead, Warpaint czy Florence and The Machine. Obecnie pracuje nad debiutanckim materiałem, który zostanie utrzymany w klimatach indie popu I rocka. Jej debiutancki album ukaże się w 2016 roku i będzie zawierał autorskie kompozycje Darii.

Sony Music jest organizatorem konkursu na teledysk do pierwszego singla Darii Zawiałow pt. MALINOWY CHRUŚNIAK – zapowiadający debiutancki album artystki. Tytuł piosenki to nawiązanie do słynnego wiersza Bolesława Leśmiana, którego ceni zarówno artystka, jak i producent muzyczny płyty – Michał Kush. Równie mocne wrażenie pozostawia śmiały tekst – próba autorskiego erotyku, wyznanie pragnienia i namiętny list kobiety skierowany do ukochanego. Z poetyckimi wersami świetnie koresponduje warstwa muzyczna – rozedrgana, intensywna, pełna podskórnego niepokoju. Zawiałow imponuje też skokami dynamiki w interpretacji wokalnej – od tajemniczego falsetu po ognisty krzyk w refrenie. Całość jest intrygującą zapowiedzią nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które interesują się tworzeniem materiałów video: profesjonalistów, studentów szkół filmowych, vlogerów, youtuberów. Aby wziąć w nim udział należy do 27 kwietnia przedstawić oryginalny pomysł na własny teledysk, przesyłając prezentujący go previs, czyli „roboczy” klip nakręcony np. telefonem komórkowym. Jury opublikuje prace finałowe, z których wyłoniony zostanie zwycięzca. Oficjalnymi partnerami akcji są 02 i VEVO.COM

dmmxa6e

Materiały konkursowe – filmy do 200 MB oraz pakiet producencki należy przesłać na adres malgorzata.spolnik@sonymusic.com (preferowana forma przesyłki: wetransfer.com lub myairbridge.com)

Najatrakcyjniejsza z propozycji może stać się oficjalną wersja teledysku Darii Zawiałow!

Harmonogram konkursu:
TERMIN NADESŁANIA PRAC (do 27.04.2016)
Wybór przez jury finałowych teledysków – publikacje na oficjalnym kanale YT konkursu (do 29.04.2016)

FINAŁ (04.05.2016)
Ogłoszenie wyników konkursu – wyłonienie zwycięzcy

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu na stronie: www.sonymusic.pl/konkurs oraz na Facebook’u.

dmmxa6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmmxa6e