Trwa ładowanie...

Największe skandale wybuchają na Manhattanie

Share
Największe skandale wybuchają na Manhattanie
Źródło: TVN
d4mjsuz

Tu Plotkara – najlepsze źródło wiedzy o skandalicznym życiu elity Manhattanu. Seks, kłamstwa i afery nie mają wakacji. Lato to ich najgorętszy sezon.

Witajcie z powrotem. Wakacje zbliżają się ku końcowi. Nat (Chace Crawford)
i Serena (Blake Lively)
nabierają resztę towarzystwa udając, że między nimi „coś jest”. Ich gra ma kilka powodów. Jednym z nich jest romans Nata (Chace Crawford) ze starszą, zamężną kobietą, a Serena może spokojnie rozpamiętywać swoje rozstanie z Danem (Penn Badgley)
. Blair wraca z zagranicznych podróży z gorącym facetem przyklejonym do jej ramienia. Daje to do myślenia Chuckowi (Leighton Meester). Dan całe lato asystował bardzo znanemu pisarzowi. Teraz jednak pragnie wrócić do Hamptons by zobaczyć jak będzie wyglądać jego relacja z Sereną. W końcu całe wakacje spędzili z dala od siebie. Jenny (Taylor Momsen) podczas spotkania z mamą Blair, wykrada niezwykle pożądane zaproszenie na imprezę w Hamptons podczas której Eric (Connor Paolo)
przedstawia ją towarzystwu. Będzie się działo! A jak potoczą się losy moich przyjaciół? Będziecie mogli przekonać się już 27 września w telewizji TVN 7.

d4mjsuz

Do usłyszenia. Plotkara. Serialu „Plotkara” w pełni zasłużenie cieszy się uznaniem publiczności, m.in. 3,6 miliona widzów odcinka pilotowego, 3 statuetki Teen Choice Awards 2009 dla: najlepszego aktora telewizyjnego Chace Crawford, najlepszej aktorki telewizyjnej Leighton Meester oraz najlepszego show telewizyjnego – Plotkara pokonała m.in. „90210”, „Chirurgów” i „Dr House”.

Najnowsze odcinki „Plotkary” widzowie będą mogli podziwiać tylko w TVN 7 już od 27 września, w każdą niedzielę około godziny 12:10.

d4mjsuz

Podziel się opinią

Share
d4mjsuz
d4mjsuz