Trwa ładowanie...
d4bhcf2

Największe polskie gwiazdy Sopot TOPtrendy Festiwal.

Share
Największe polskie gwiazdy Sopot TOPtrendy Festiwal.
Źródło: Polsat
d4bhcf2

W historii festiwalu były z nami największe gwiazdy:
Maryla Rodowicz – niekwestionowana królowa polskiej piosenki. Pięć razy pojawiała się na TOPtrendach na jedną z konferencji przyjechała jak na gwiazdę przystało różowym Hammerem. Ostatnio świętowała z nami czterdziestkę „Małgośki”.

Edyta Górniak – prawdziwa diva i głos godny największych scen świata. Urodą i talentem olśniewa. Na festiwalowych deskach Opery Leśnej pojawiała się 7 krotnie. To z nami świętowała swój jubileusz 20 - lecia pracy artystycznej śpiewając 20 piosenek w specjalnym półtoragodzinnym koncercie, podczas którego otrzymała Bursztynowego Słowika.

Krzysztof Krawczyk – 6 lat temu świętował z nami jubileusz 45- lecia. W trakcie niezwykłego koncertu zaśpiewał swoje największe przeboje: "Bo jesteś Ty", "Chciałem być", "Mój Przyjacielu", "Parostatek" czy "My Cyganie".

d4bhcf2

Kayah – podczas Sopot TOPtrendy występowała kilka razy. W 2011 roku mogliśmy posłuchać jej wyjątkowego koncertu. Kayah pokazała, że jest artystką wielowymiarową i barwną. Jej występ był żywiołowy i nostalgiczny, przebojowy i refleksyjny, to był prawdziwy "Best of" !

Doda – dla wielu, jest bardziej celebrytką, ale trudno odmówić jej pozycji gwiazdy. Podczas Sopot TOPtrendy Festiwal występowała 4 razy, również w koncercie TOP. Ostatni jej występ na TOPtrendach to koncert zapowiadający płytę „Siedem pokus głównych”.

Kora – któż z nas nie zna największych przebojów Kory i Marka Jackowskiego czyli Maanamu. Kora, wielka niepokorna i charyzmatyczna wokalistka rockowa, właśnie na Sopot TOPtrendy 2011 dała niezapomniany koncert jubileuszowy.

Beata Kozidrak – od lat na topie, od lat jej kalendarz koncertowy jest zapełniony na kilka miesięcy w przód. Jej gwiazda nie blaknie, a przeboje wciąż cieszą i wzruszają festiwalową publiczność. Podczas Sopot TOPtrendy wystąpiła 3 razy. Ostatnio w 2012 roku świętując na naszej scenie 35 lat zespołu Bajm….zabrzmiał wtedy m.in. ich letni super przebój „Piechotą do lata”.

d4bhcf2

W tym roku na naszej scenie znów nie zabraknie wielkich gwiazd polskiej piosenki. Swojej jubileusze, będą świętowały Urszula i Agnieszka Chylińska, a gwiazdy koncertu TOP m.in. Edytę Bartosiewicz, Dawida Podsiadło, Sylwia Grzeszczak uzupełnią gwiazdy koncertu „Największe przeboje roku” m. in: Margaret, Piersi, Donatan i Cleo czy Patrycja Markowska. Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 od 30 maja do 1 czerwca na antenie Polsatu.

d4bhcf2

Podziel się opinią

Share
d4bhcf2
d4bhcf2