Trwa ładowanie...
03-07-2015 11:27

Największe muzyczne widowisko lat 90-tych w Europie!

Największe muzyczne widowisko lat 90-tych w Europie!Źródło: mat. prasowe
d3m84s4

90’Festival to niepowtarzalna muzyczna podróż, obudzenie wspomnień z tamtych lat, wreszcie świetna zabawa dla wszystkich pokoleń. Muzyczny powrót ze zdwojoną siłą – II edycja i podwójna dawka muzycznych atrakcji tylko w Bielsku-Białej już 18-19 lipca 2015 roku!

Tegoroczna edycja 90’Festival potrwa 2 dni, a na scenie pojawi się aż 12 największych gwiazd muzyki lat 90-tych. Wystąpią: Haddaway, Loona, 2 Unlimited, Coolio, La Bouche, Beatrix Delgado (ex voice form Masterboy), Snap!, Culture Beat, Corona, Dune, Dj Sash i niezastąpiony rezydent festiwalu DJ Quicksilver, ale to nie wszystko. W tym roku stawka jest zdecydowanie wyższa: 2 dni, 12 gwiazd, dziesiątki hitów z tamtych lat. Muzyka zawładnie sceną, a scena zawładnie tłumem fanów, dla których 90’ Festival stał się muzyczną mekką.

To już pewne! 90’ Festival w Bielsku-Białej to jeden z najważniejszych punktów na festiwalowej mapie Polski. Bielsko-Biała już po raz drugi zamieni się w stolicę eurodance, w której pojawią się muzyczne legendy lat 90- tych. To tutaj zjadą fani z całej Europy, to tutaj obudzą się wspomnienia, to tutaj odżyją muzyczne emocje, to tutaj połączą się pokolenia! Tym razem tereny Dębowca zamienią się w największą scenę muzyki eurodance w historii – 20 000m2 powierzchni open air. Ogromny teren, na którym powstanie miasteczko festiwalowe, park rozrywki, powiększona strefa gastro, Food Trucki, specjalna strefa VIP oraz tylko w tym roku strefa Golden Circle. 90’Festival to dwudniowe święto muzyki eurodance, ale także wiele poprzedzających imprezę akcji! Patrol 90’ Festival wyruszył na drogi. Piękne kobiety i szybkie samochody pojawiają się na najlepszych imprezy Śląska i Podbeskidzia! Studio 90’ Festival w Gemini Park to miejsce w Bielsku-Białej, w którym można zakupić bilety, zgarnąć świetne gadżety i uzyskać
informacje o wydarzeniu. Każdego dnia załoga 90’ Festival jest dostępna dla fanów. Beach Bar stanie się najgorętszym miejscem w Bielsku-Białej! Gorący piasek, głośna muzyka i świetna zabawa! Lato w mieście tylko z 90’Festival!

d3m84s4

Więcej informacji oraz bilety do kupienia na: 90festival.pl

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d3m84s4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m84s4