Trwa ładowanie...

Największa kabaretowa premiera tej wiosny. "1, 2, 3… Kabaret!" tylko w Telewizji WP

Programy kabaretowe cieszą się ogromną popularnością w polskiej telewizji, a "1, 2, 3… Kabaret!" ma wielką przewagę nad konkurencją. Tylko w nowym show Telewizji WP można obejrzeć premierowe, nigdy nieemitowane skecze czołowych polskich artystów.

Największa kabaretowa premiera tej wiosny. "1, 2, 3… Kabaret!" tylko w Telewizji WPŹródło: Telewizja WP
d3zef2m
d3zef2m

Jeżeli lubicie się pośmiać, a skecze Paranienormalnych czy Kabaretu Jurki znacie już na pamięć, to nie możecie przegapić premierowego odcinka programu "1, 2, 3… Kabaret!". Telewizja WP od lat wspiera polskich satyryków - po programach typu "Mistrzowie kabaretu" czy "Ucho Prezesa" przyszła pora na zupełnie nowy format i jakość telewizyjnej komedii. "1, 2, 3… Kabaret!" to trzy kabarety, trzy skecze i zero starych dowcipów. Wszystko, co obejrzycie w tym programie, nie było nigdzie wcześniej pokazywane.

- "1, 2, 3… Kabaret!" to nie jest nazwa przypadkowa. Mamy tu trzy kabarety, ale też trzy słowa, które tworzą nam tytuł odcinka – tłumaczy Piotr Gumulec, który razem z Jakubem Krzakiem i Krzysztofem Wilkoszem (cała trójka tworzy Kabaret Chyba) wcielają się w rolę prowadzących.

Premierowy odcinek programu "1, 2, 3... Kabaret!" już w piątek 20 marca o 22:00. Tylko w Telewizji WP Telewizja WP
Premierowy odcinek programu "1, 2, 3... Kabaret!" już w piątek 20 marca o 22:00. Tylko w Telewizji WP Źródło: Telewizja WP

Tytuł pierwszego odcinka to "Dobry, zły, brzydki". Do każdego słowa powstał zupełnie nowy skecz, odegrany na żywo przed publicznością przez najlepszych polskich kabareciarzy. W pierwszym odcinku są to: Paranienormalni, Formacja Chatelet i Kabaret Jurki.

d3zef2m

Choć "1, 2, 3… Kabaret!" to z założenia trzy premierowe skecze trzech różnych grup, w programie nie zabraknie dodatkowych atrakcji z udziałem prowadzących. Panowie z Kabaretu Chyba, którzy bawią polską widownię od 2007 r., nie stoją z założonymi rękami i jedynie zapowiadają kolejny występ kolegów po fachu. Nie chcemy zdradzać szczegółów pierwszego odcinka, ale gwarantujemy, że fani Kabaretu Chyba będą bardzo usatysfakcjonowani ich udziałem w programie "1, 2, 3… Kabaret!".

Premierowy odcinek programu "1, 2, 3... Kabaret!" już w piątek 20 marca o 22:00. Tylko w Telewizji WP Telewizja WP
Premierowy odcinek programu "1, 2, 3... Kabaret!" już w piątek 20 marca o 22:00. Tylko w Telewizji WP Źródło: Telewizja WP

Premierowe skecze, mieszane składy i oryginalna konferansjerka – wszystko to zobaczycie w nowym programie "1, 2, 3… Kabaret!" tylko w Telewizji WP. Pierwszy odcinek już w piątek 20 marca o 22:00.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 128), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

d3zef2m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zef2m