Trwa ładowanie...
d2wiguu
d2wiguu

Już w sobotę najnowszy odcinek "Must be the music", a w nim wiele emocji. Piękna i nieprzewidywalna Kora, ostry Adam Sztaba, wyluzowany Wojciech "Łozo" Łozowski i ironiczna Zapendowska ponownie wyruszą na poszukiwania prawdziwych talentów. Czy uda im się trafić na muzyczny diament?

Co tym razem czeka na widzów? Jak zawsze sporo muzycznych atrakcji!

Czy młody wokalista podbije serca wymagających jurorów? Oj, może być ciężko! A może rockowy zespół spodoba się wyczulonej na brudniejsze brzmienia, Jackowskiej? Wiemy już, że „siłowy wokal” to nie jej bajka!
Ruda wokalistka pewnie nieźle namiesza w głowach jurorów, tym bardziej, że świetnie wygląda. No i ta chrypka! Wojtek Łozowski już pewnie jest „kupiony”! A co z pozostałymi jurorami? Jedno jedno jest pewne – uczestnicy będą musieli dać z siebie wszystko, by przejść do kolejnego etapu!

"Must be the music""Must be the music" pierwszym programem łączącym telewizję z internetem, a za pomocą popularnego portalu społecznościowego fani będą mogli wspierać swoich faworytów.

d2wiguu

Tak Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, zachwalała nową produkcję stacji:

- Program "Must Be The Music - Tylko muzyka""Must Be The Music - Tylko muzyka" stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają - są muzyką. Dlatego szukamy zespołów pop, soul, rock, blues, folk, metal, wokalistów, chórów, orkiestr, instrumentalistów i beatboxerów, wszystkich którym w duszy gra muzyka. Możesz wystąpić z własną kompozycją lub coverem, nieważne ile masz lat, jak wyglądasz najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens.

Spośród wielu mniej lub bardziej zdolnych muzyków, trzyosobowe jury wyłoni tych najlepszych, którzy przejdą do kolejnego etapu. Podzieleni na sześcioosobowe grupy, wezmą udział w odcinkach na żywo. W finale wystąpią tylko dwie osoby. Zawalczą o główną nagrodę: 100 tys. zł oraz udział w koncercie Top podczas festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie.

Uczestników oceniają Elżbieta ZapendowskaElżbieta Zapendowska, Kora JackowskaKora Jackowska, Adam SztabaAdam Sztaba oraz Wojciech "Łozo" ŁozowskiWojciech "Łozo" Łozowski.

d2wiguu

Znany z innych programów rozrywkowych Maciej RockMaciej Rock oraz pogodynka Paulina SykutPaulina Sykut, są gospodarzami programu.

Nowością jest połączenie telewizji z internetem. Każdy z uczestników ma swój profil na Facebooku, a jego fani mogą za pomocą kliknięć przekazywać na jego konto pieniądze, które zostaną wypłacone przez Polsat.

Program "Must Be The Music - Tylko muzyka""Must Be The Music - Tylko muzyka" zadebiutował na antenie Polsatu w marcu 2011 roku.

d2wiguu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wiguu