Trwa ładowanie...

Najnowszy spot jesiennej ramówki TVN-u bez Agnieszki Woźniak-Starak

Na czwartkowej konferencji TVN-u stacja zapowiedziała jesienne nowości. Pokazano też spot, który będzie emitowany przez najbliższe miesiące. Zabrakło w nim Agnieszki Woźniak-Starak.

Share
Najnowszy spot jesiennej ramówki TVN-u bez Agnieszki Woźniak-Starak
Źródło: ONS.pl
d2z24wr

To pierwszy raz, kiedy w autopromocyjnym klipie TVN-u zabrakło Agnieszki Woźniak-Starak. A przecież dziennikarka jest niekwestionowaną gwiazdą stacji.

ZOBACZ TEŻ: Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

Czwartkowa konferencja stacji nieszczęśliwie zbiegła się z zakończeniem poszukiwań zaginionego od niedzieli Piotra Woźniaka-Staraka. 39-latek był mężem Agnieszki, która prowadziła ostatnią edycję "Big Brothera".

d2z24wr

Nie wiadomo, czy Agnieszka Woźniak-Starak nie zagrała w reklamie, czy w ostatniej chwili ją wycięto. Jednak biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności, drugi scenariusz wydaje się bardziej prawdopodobny.

Na konferencji tradycyjnie pojawił się też Edward Miszczak, który powiedział kilka słów o "Big Brotherze".

- To jest inny program niż z czasów Manueli i Gulczasa. Ten program udał się w necie i jesteśmy z tego zadowoleni. Odnośnie 2. serii - jesteśmy już po castingu. 28 tys. chętnych rozwaliło system - mówił dyrektor programowy TVN.

Do niedzieli 17 sierpnia, kiedy pojawiała się informacja o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno, o Agnieszce Woźniak-Starak mówiło się jako o prowadzącej 2. edycję "Big Brothera". Czy jest nią nadal? Dowiemy się niebawem.

22 sierpnia z jeziora Kisajno wyłowiono ciało 39-letniego mężczyzny. Według prokuratury i policji należy ono do poszukiwanego od niedzieli Piotra Woźniaka-Staraka.

d2z24wr

Podziel się opinią

Share
d2z24wr
d2z24wr