Trwa ładowanie...
d1z0fb0

Najnowsza komedia z udziałem Melissy McCarthy. "Dusza towarzystwa" już na DVD

Przebojowa Melissa McCarthy znowu na studiach w komedii o dojrzałej kobiecie, która po rozwodzie z mężem postanawia dokończyć studia i trafia do uczelni, gdzie studiuje…jej córka. Nowa komedia w reżyserii Bena Falcone’a "Dusza towarzystwa” zadebiutuje na DVD już 19 września.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka ma do siebie duży dystans, co udowadniają  jej filmowe role
Aktorka ma do siebie duży dystans, co udowadniają jej filmowe role (Materiały prasowe)
d1z0fb0

Kiedy Deanna (Melissa McCarthy) dowiaduje się niespodziewanie, że jej mąż Dan (Matt Walsh) zakochał się w innej kobiecie i teraz z nią zamierza ułożyć sobie życie, jest załamana. Zrozpaczona jedzie do swoich rodziców (Stephen Root i Jackie Weaver), którzy wypominają jej, że przed laty zrezygnowała z nauki w college’u ponieważ zaszła w ciążę z Danem. Ta rozmowa staje się początkiem wielkiej przygody w życiu Deanny, która postanawia wykorzystać nieoczekiwaną „wolność” do tego, by dokończyć przerwane przed laty studia. Problem w tym, że musiałaby studiować na tej samej uczelni co jej nastoletnia córka Maddie (Molly Gordon). Ta z początku z rezerwą odnosi się do pomysłu matki, ale ostatecznie zgadza się przedstawiają ją swoim najlepszym przyjaciółkom Amandzie (Adria Arjona), neurotycznej Debbie (Jessie Ennis) oraz Helen (Gillian Jacobs), Wkrótce, wraz z nimi Deanna rzuci się w wir studenckiego życia i odkryje siebie na nowo.

"Dusza towarzystwa” to nowa komedia w reżyserii Bena Falcone’a, autora filmów "Szefowa” i "Tammy”. W roli głównej w filmie wystąpiła nominowana do Oscara® Melissa McCarthy ("Druhny”), prywatnie żona Bena Falcone’a, której partnerują dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy® Matt Walsh (serial "Figurantka”), Molly Gordon (serial "Królestwo zwierząt”), dwukrotnie nominowana do Oscara® Jacki Weaver ("Poradnik pozytywnego myślenia”), Stephen Root (serial "Justified. Bez przebaczenia”), dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy® Maya Rudolph ("Druhny”), Gillian Jacobs (serial "Dziewczyny”), Luke Benward ("Byliśmy żołnierzami”), Adria Arjona ("Pacific Rim: Rebelia”) i Jessie Ennis (serial "Zadzwoń do Saula”).

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

*– Rozpoczynając pracę nad "Duszą towarzystwa” chcieliśmy zrobić słodką, przyjemną komedię o prawdziwej matce, prawdziwej córce i prawdziwych relacjach między nimi, bez negatywnych emocji. Chcieliśmy zrobić film o ludziach, którzy się kochają i wierzę, że nam się to udało *– mówi reżyser i współautor scenariusza Ben Falcone.

d1z0fb0

– To opowieść o drugich szansach, jakie daje nam życie oraz odkrywaniu samego siebie – dodaje Melissa McCarthy. – Uwielbiam kiedy ludzie opowiadają mi historie o tym, że decydowali się zacząć swoje życie na nowo na przykład przeprowadzając się do innego kraju. Pochodzę z małego miasteczka, gdzie większość ludzi tak nie postępuje i nie ma takich możliwości. Kiedy dorosłam, zrozumiałam, że możemy zrobić wszystko. Zmienić swoją pracę, miejsce zamieszkania, sposób patrzenia na świat, wszystko. Możliwości są nieskończone i zawsze ekscytujące, a temat rozpoczynania życia na nowo często powraca w moich filmach, również w "Duszy towarzystwa” – wyjaśnia aktorka.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Pomysłodawcami i scenarzystami filmu są Melissa McCarthy i Ben Falcone, prywatnie małżeństwo, które wcześniej zrealizowało wspólnie już komedie "Szefowa” i "Tammy”.

– Uwielbiamy ze sobą pracować, każdy dzień jest wtedy zabawny. Jedynymi osobami, które tego nie lubią są nasze dzieci, które prace na planie uważają za koszmarnie nudną – żartuje Ben Falcone.

d1z0fb0

– Każdy wspólny film jest dla nas nauką – dodaje Melissa McCarthy.

– Nie ma lepszego sposobu poznania tajników warsztatu filmowego niż praca na planie, a później w montażowni. Takie zaangażowanie uczy nas przede wszystkim tego, żeby nie przywiązywać się do wszystkiego, co nakręciliśmy. Niekiedy, dla dobra filmu musimy wycinać sceny, które bardzo nam się podobają, ale burzą całość konstrukcji. To bardzo trudne, ale Ben doskonale sobie z tym radzi – mówi aktorka.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Prace na planie "Duszy towarzystwa” rozpoczęły się w sierpniu 2016 roku w Atlancie w stanie Georgia trwały przez kolejnych 40 dni. Na ekrany amerykańskich kin komedia weszła 11 maja 2018 roku. Komedia zdobyła również dwie nominacje do nagród Teen Choice Awards w kategoriach "najlepszy letni film” oraz "najlepsza gwiazda letniego filmu” (Melissa McCarthy).

d1z0fb0

Podziel się opinią

Share
d1z0fb0
d1z0fb0