Trwa ładowanie...
01-03-2013 16:25

Najlepsze seriale w marcu w TVN7

Najlepsze seriale w marcu w TVN7Źródło: TVN 7
d2yytmc
d2yytmc

Marzec w TVN 7 zapowiada się niezwykle emocjonująco! Po pierwsze, pojawi się wcześniej nieemitowany i długo wyczekiwany serial „Kobra – oddział specjalny”. Po drugie, na antenie zagoszczą premierowe odcinki najlepszych zagranicznych seriali. Po trzecie, nie zabraknie dobrego humoru, kina akcji, medycznych zagadek, nieprzewidywalnych romansów oraz plejady popularnych aktorów z pierwszych stron gazet.

Już od 2 marca każdy fan serialu „Czterej pancerni i pies” będzie mógł wrócić wspomnieniami do czasów swojej młodości kiedy to załoga czołgu Rudy była najpopularniejszą w kraju, a widzowie z zapartym tchem śledzili każdy odcinek serialu. Film niezmiennie plasuje się wysoko we wszystkich plebiscytach na najlepszy polski serial wszech czasów! Jest też jednym z najchętniej kupowanych polskich seriali przez dystrybutorów zagranicznych. Emisja: od 2 marca, w soboty, o godzinie 14.15.

Od 5 marca wszyscy tropiciele zagadek poczują się usatysfakcjonowani. Rusza premierowy 4 sezon serialu „Nie z tego świata”, który opowiada historię dwóch braci Sama i Deana Winchesterów, którzy po śmierci matki postanawiają zwalczać wszystkie pozaziemskie istoty i chronić przed nimi ludzi, jak również zemścić się za śmierć matki. Emisja: od 5 marca, we wtorki, o godzinie 22.10.

Od 7 marca dalszy sezon „Agentów NCIS”, serialu opowiadającego o perypetiach grupy dochodzeniowej tropiącej tajemnice amerykańskiej Marynarki Wojennej i Piechoty Morskiej. W premierowym 6 sezonie do zespołu kierowanego przez agenta specjalnego Leroya Jethro Gibbsa dołączą m.in. agent Brent Langer z FBI oraz Daniel Keating, specjalista do spraw cyberprzestępczości. W śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się Tony, zamieszany w intrygę związaną z samobójstwem pewnego porucznika. Ponadto agent specjalny Gibbs będzie musiał wrócić do rodzinnego miasta i stanąć twarzą w twarz z dawno niewidzianym ojcem. Emisja: od 7 marca, we wtorki, o godzinie 18.05.

d2yytmc

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28222,title,Agenci-NCIS,serial.html )**

18 marca na antenie TVN 7 kontynuacja niezwykłych medycznych przypadków w 3 sezonie serialu „Dr House”. Hugh Laurie wcielający się w główną postać to tradycyjnie najbardziej nieobliczalna osoba w całym szpitalu, ale jego geniusz stale zaskarbia mu ogromny szacunek wśród pozostałych pracowników. Nikt z jego zespołu nie potrafi dorównać mu w rozwiązywaniu największych i najtrudniejszych tajemnic medycyny. A i w tym sezonie House trafi na nowe nieprzewidywalne przypadki. Pojawią się też ostre konflikty z personelem, na szali spocznie też własne zdrowie doktora. Emisja: od 18 marca, w dni powszednie, o godzinie 19.00.

d2yytmc

Pozostając w medycznych klimatach, w ramówce nie mogło zabraknąć ekipy z najbardziej gorącego „Ostrego Dyżuru” w Ameryce! W 3 sezonie lekarzy czekają nowe wyzwania, zwycięstwa i ludzkie tragedie, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Bo pracując na oddziale ratunkowym ciężko oddzielić te dwie strefy od siebie. A czasem jest to zupełnie niemożliwe. Emisja: od 22 marca, w dni powszednie, o godzinie 15.55.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,10826,title,Ostry-Dyzur,serial.html )**

d2yytmc

Od 25 marca na antenie TVN 7 absolutny hit! Serial „Kobra – oddział specjalny” opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, którzy często uczestniczą w ciężkich sprawach kryminalnych i szalonych pościgach. Nasycony jest efektami specjalnymi i szybką akcją. Mimo upływu lat wciąż cieszy się ogromną popularnością i można go uznać za jeden z najlepszych seriali pochodzących z Niemiec. Emisja: od 25 marca, w poniedziałki, o godzinie 22.35.

Równoważąc klimat wiosennej ramówki nie może zabraknąć wyjątkowej komedii, której popularność już dawno przekroczyła dozwolone limity. „Przyjaciele” to ekipa z Manhattanu w Nowym Jorku, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W TVN 7 powrót do 3 sezonu – podobno najlepszego ze wszystkich. Emisja: od 30 marca, w sobotnie poranki.

d2yytmc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yytmc