Trwa ładowanie...

Najlepsze polskie kabarety i wizyta w megafabrykach. Sprawdź co obejrzeć w Telewizji WP [24-10-2018]

Środa z Telewizją WP zapowiada się obiecująco. Będziecie mogli śledzić poczynania architektów wnętrz w programach "Pokochaj lub sprzedaj - Vanvouver", a mistrzowie polskiej sceny kabaretowej rozśmieszą was do łez.

Najlepsze polskie kabarety i wizyta w megafabrykach. Sprawdź co obejrzeć w Telewizji WP [24-10-2018]Źródło: Materiał prasowy
d5sig9o
d5sig9o

"Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver" - godz. 13.00
Uczestnicy programu są niezadowoleni z domów, w których mieszkają. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mają szansę odmienić swój dom tak, by odpowiadał ich preferencjom.

*"Cuda współczesności" - godz. 14.00 *
Serial przybliża historię technologii. Pokazuje jak powstały wspaniałe konstrukcje i budowle, broń czy ogniwa życia codziennego oraz w jaki sposób działają.

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver" - godz. 15.00
Dwie ekipy budowlane dostarczają, montują i przekazują klucze do dwóch nowych domów modułowych w zaledwie 48 godzin. Miesiące budowy, przekroczone terminy i budżety odchodzą w przeszłość.

"Mistrzowie kabaretu" - godz. 16.00
Gratka dla wielbicieli dobrej zabawy i śmiechu. Najlepsi komicy w Polsce wystąpią na scenie Teatru Capitol w programie "Mistrzowie Kabaretu". Gospodarzem wieczoru będzie Maciej Orłoś.

d5sig9o

"Kabaret na żądanie" - godz. 17.00
Propozycja dla miłośników humoru. W programie znajdą się najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne rodzimych gwiazd sceny kabaretowej. Całość połączy gość specjalny, który będzie miał za zadanie wybrać formacje, które dostaną szansę zaprezentowania w programie swoich propozycji. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, grupa Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Megafabryki" - godz. 18.00-19.00
Autorzy zapraszają widzów do fabryk należących do wielkich koncernów i znanych marek, gdzie można obserwować proces powstawania ich produktów. Stale rosnący popyt zmusza do podjęcia działań zapewniających tańszą i szybszą produkcję, a także wyższą jakość produktów. Widzowie odwiedzą fabryki takich znakomitych marek jak: Dodge, Jaguar, czy Koenigsegg, Maserati, Mercedes oraz Ducati.

"Kabaret na żądanie" - godz. 20.00- 22.00

"Juliana - dziewczynka z nową twarzą" - 22.00
Juliana cierpi na rzadką chorobę o podłożu genetycznym - zespół Treachera Collinsa, czyli dyzostozę żuchwowo-twarzową. Dziewczynka urodziła się z brakiem około 30-40 procent kości twarzy. Mimo licznych operacji nawet najwybitniejsi chirurdzy nie potrafią jej pomóc. Rodzice każdego dnia stają do walki, by zapewnić córce normalne dzieciństwo.

d5sig9o

"Hope i Faith" - godz. 23.00
Historia dwójki zwykłych, młodych ludzi, którzy stawili czoła niezwykłemu wyzwaniu zgotowanemu im przez los i podjęli walkę o życie swoich córek.

"Mistrzowie kabaretu"" - godz. 00.00
Gratka dla wielbicieli dobrej zabawy i śmiechu. Najlepsi komicy w Polsce wystąpią na scenie Teatru Capitol w programie "Mistrzowie Kabaretu".

d5sig9o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5sig9o