Trwa ładowanie...

"Najgorszy kucharz". Uczestnik nie odróżnił kukurydzy od groszku. Premiera nowego odcinka już dziś

W najnowszym odcinku programu "Najgorszy kucharz" uczestnicy staną przed trudnym wyzwaniem. Będą musieli przygotować tradycyjne, polskie potrawy. Gościem specjalnym show będzie aktorka, Bożena Dykiel.

Share
"Najgorszy kucharz". Uczestnik nie odróżnił kukurydzy od groszku. Premiera nowego odcinka już dziś
Źródło: Materiały prasowe
d1qyxg8

"Najgorszy kucharz" – zasady programu

"Najgorszy kucharz" to jedna z nowości w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Stacja pozazdrościła TVN-owi wysokiej oglądalności "Masterchefa" i również postawiła na kulinarne show. Jednak tym razem na ekranie nie zobaczymy mistrzów kuchni tylko osoby, które nie posiadają talentu kulinarnego.

Uczestnicy programu "Najgorszy kucharz" (opartym na brytyjskim formacie "Worst cooks") będą uczyć się gotowania. Ich przewodnikami będą zawodowi szefowie kuchni – Dariusz Kuźniak i Marcin Kuc. W "Najgorszym kucharzu" bierze udział 16 śmiałków, którzy zostali wybrani spośród 80 chętnych. Uczestnicy rywalizują ze sobą w przygotowaniu jak najlepszych potraw. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna.

d1qyxg8

Nowe odcinki programu "Najgorszy kucharz" możemy oglądać co czwartek o godz. 20:50 na antenie TVP 2.

"Najgorszy kucharz" – odcinek 3

"Tematem trzeciego odcinka będzie tradycyjna kuchnia naszych babć. Najgorsi kucharze pojadą na wieś – niektórzy z nich po raz pierwszy w życiu! Dowiedzą się skąd się bierze jaja i warzywa, użyją studni i poznają mieszkańców. Gospodynie pokażą im jak przygotować pyszną sałatkę jarzynową, ale żeby nie było za prosto, każdy z uczestników własnoręcznie wykona majonez. Sałatki ocenią gospodynie" – czytamy w informacji prasowej Telewizji Polskiej.

Drugim etapem będzie gotowanie w studiu, tam "najgorsi kucharze" zmierzą się z pierogami. Będą musieli wykonać dwa warianty tego dania – pierogi ruskie oraz z mięsem z raków. Przed uczestnikami nie lada wyzwanie, gdyż ich potrawę oceni gość specjalny – aktorka, Bożena Dykiel. Pod koniec trzeciego odcinka programu "Najgorszy kucharz" odpadną kolejne dwie osoby.

d1qyxg8

Podziel się opinią

Share
d1qyxg8
d1qyxg8