Trwa ładowanie...

Najgorsze polskie tatuaże. Wstyd je pokazać

Błędy młodości? Niektóre tatuaże wołają o pomstę do nieba. Jest nowy program TTV, dzięki któremu uczestnicy mogą pozbyć się wstydliwych rysunków na ciele.

Najgorsze polskie tatuaże. Wstyd je pokazaćŹródło: Instagram
d2i5xul
d2i5xul

Od 20 lutego stacja TTV pokazuje program "Najgorsze polskie tatuaże". Założenie jest proste: uczestnicy pojawiają się w studiu i opowiadają o tatuażach, których chcieliby się pozbyć. Jak to w przypadku programów o metamorfozach bywa, jest też sporo o ich prywatnych historiach. Część dziar, które prezentowane są w programie to faktycznie "błędy młodości". Inne udowadniają, że niektórzy nie powinni zabierać się za robienie ludziom tatuaży. Doświadczeni artyści pokazują, że nawet najgorszy rysunek da się przykryć małym arcydziełem.

Można już oglądać pierwsze metamorfozy i zdecydowanie robią wrażenie.

Zobacz: Premiery polskich filmów w 2021 roku

Tatuaż, który miał przedstawiać ręce złożone do modlitwy, z różańcem dookoła, to dzieło, które ma od dłuższego czasu na ramieniu Łukasz. Uczestnik programu przyznał, że dziarę zrobił... podczas imprezy z kolegami na działce. Tam pod wpływem alkoholu dał się namówić na zrobienie tatuażu. Jako że jest osobą wierzącą, wybór był dość oczywisty.

d2i5xul

- Jest tragiczny - to była pierwsza reakcja tatuażysty z programu. - Jestem jednak w stanie z łatwością to przykryć - dodał. Efekt? Na instagramowym profilu "Najgorsze polskie tatuaże" można zobaczyć, co udało się zrobić z dziarą Łukasza i trzeba przyznać, że nowy rysunek jest nie do porównania!

tatuaże Instagram
Źródło: Instagram

W drugim odcinku w studiu pojawił się Artur, który miał nie jeden wstydliwy tatuaż, a dwa. Na jednym ramieniu miał rasistowską dziarę, która przedstawiała zarys terytorium Polski i postać z Ku Klux Klanu. Na drugim - napis z błędem - "Blod & honor".

Gdy tylko tatuażystka zobaczyła rysunki na jego ciele, musiała powstrzymywać się od komentarza. Artur przyznał jednak, że "nie ma czym się chwalić", że w przeszłości popełnił wiele błędów i że nie tolerował osób o innym kolorze skóry. Za błędy zapłacił dosłownie, bo 4 latami więzienia, choć nie wdawał się w szczegóły.

d2i5xul

Jak zmieniono jego dziarę? Możecie zobaczyć w galerii z instagramowego profilu programu poniżej. Tatuaż Artura jest na ostatnim zdjęciu.

d2i5xul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i5xul