Trwa ładowanie...
the walking dead

Najbardziej intensywny z sezonów ''The Walking Dead''

Share
Najbardziej intensywny z sezonów ''The Walking Dead''
d36pp5x

Twórca Robert Kirkman zapowiada, że najnowszy, szósty sezon "The Walking Dead" będzie najbardziej intensywną serią w historii produkcji.

- To będzie najbardziej intensywny sezon "The Walking Dead", który oglądaliście - powiedział Robert Kirkman w czasie spotkania z fanami w Nowym Jorku. - W pierwszych odcinkach będzie się działo bardzo dużo, a każdy z nich zakończy się w najbardziej ekscytującym momencie.

d36pp5x

Twórca nie chciał zdradzić jednak nic z fabuły sezonu, ani na temat jego bohaterów. Na wszystkie pytania związane z akcją, postaciami odpowiadał wymijająco: "Wiem, ale nie mogę powiedzieć". Pewnym jest jednak, że ważną rolę w serii odegra Morgan, grany przez Lenniego Jamesa. - Morgan powraca w komiksie, więc zawsze mieliśmy taki plan - mówi Kirmnan. - Lennie był jednak bardzo zajęty i trochę nam zeszło, żeby ściągnąć go z powrotem.

Przypomnijmy, że w produkcji grają Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Melissa McBride, Lauren Cohan, Sonequa Martin Green, Michael Cudlitz, Danai Gurira i Lennie James.

Światowa premiera szóstego sezonu odbędzie się 11 października. Do Polski produkcja dotrze dzień później - pokazywana będzie na kanale Fox.

d36pp5x

Podziel się opinią

Share
d36pp5x
d36pp5x