Trwa ładowanie...
27-08-2014 15:23

Nagła zmiana zasad w "The Voice of Poland"

Nagła zmiana zasad w "The Voice of Poland"Źródło: TVP/Ireneusz Sobczak
d4m2vgt
d4m2vgt

Nowe reguły obowiązujące w piątej edycji show są wynikiem bardzo wysokiego poziomu, jaki prezentują uczestnicy śpiewający w trakcie Przesłuchań w Ciemno. Producenci w porozumieniu z formatodawcą postanowili podczas nagrań zmienić zasady i dać szansę większej liczbie zdolnych wokalistów. Trenerzy tym razem mogą wybrać aż po trzynastu podopiecznych do swoich grup, a nie dwunastu jak było w poprzednich edycjach. Ta decyzja wymusi potrójne bitwy w każdej z drużyn.

Początkowo Producenci zastanawiali się również nad zmianą zasady dotyczącej odwracania się foteli trenerskich. Ostatecznie nie wprowadzono reguły według której Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mieliby nie widzieć uczestników, którzy swoim głosem nie spowodowali naciśnięcia grzybka odwracającego fotel.
Do tej pory żadna edycja nie obfitowała w taką ilość komplementów podczas Przesłuchań w Ciemno. Pochwały takie jak: "Jesteś niesamowita! Malujesz to co śpiewasz", "Stay with me, tak jak śpiewałaś" czy "Czekałam na takie zjawisko" były wypowiadane bardzo często.
Po każdym kolejnym uczestniku poprzeczka była zawyżana do tego stopnia, że zdecydowano się na zmiany, które fani programu zobaczą już 6 września na antenie TVP2.

d4m2vgt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m2vgt