Trwa ładowanie...
d8l784x

Nadchodzi kolejna edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy nazwiska pierwszych uczestników

Polsat stopniowo przygotowuje się do wiosennej ramówki. Na antenę wróci z kolejnym sezonem "Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy już pierwszych uczestników.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Iza Miko i Andrzej Młynarczyk przed wokalnym wyzwaniem
Iza Miko i Andrzej Młynarczyk przed wokalnym wyzwaniemŹródło: ONS.pl
d8l784x

W gronie uczestników zobaczymy znaną z "Azja Express" Izę Miko. Aktorce, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, najwyraźniej spodobała się praca w polskim show-biznesie. Jak wynika z informacji "Party", od kilku tygodni jest już w Polsce i ćwiczy głos. Artystka zdążyła już pokazać swój talent aktorski i taneczny (polscy widzowie mogli go zobaczyć m.in. w filmie "Kochaj i tańcz"), chwaliła się także, że maluje obrazy. Dotąd jednak nie ujawniała talentu wokalnego. Kto wie, być może okaże się jedną z faworytek programu?

Jak informuje magazyn "Party", nie tylko ona będzie mogła zaskoczyć widzów. Z największymi przebojami muzyki rozrywkowej zmierzy się także znany z "M jak miłość" Andrzej Młynarczyk. Przypomnijmy, że aktor ostatnio zrezygnował z grania w serialu. Teraz więc będzie miał okazję zaprezentować się widzom w zupełnie nowym wcieleniu.

W nadchodzącej edycji zmieni się też nieco skład oceniających. Do Małgorzaty Walewskiej, Pawła Królikowskiego i Katarzyny Skrzyneckiej dołączy nowy juror. Kacper Kuszewski na tyle spodobał się produkcji, że już wiosną ponownie zobaczymy go w show Polsatu - tym razem jednak w roli jurora. Podobnie jak poprzednio Bartek Kasprzykowski, wygraną w ostatniej edycji zapewnił sobie miejsce za stołem produkcji i to właśnie Kasprzykowskiego zastąpi.

d8l784x

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d8l784x

Podziel się opinią

Share
d8l784x
d8l784x