Trwa ładowanie...

Na Wspólnej. Zuza z Ulą w szoku - Nastka nie żyje?! (odcinek 2979 - streszczenie)

W 2979. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza od kilku dni bezskutecznie próbuje skontaktować się z Blanką, by zapytać o stan chorej Nastki. Wreszcie znajduje adres kobiety w dokumentach, po czym jedzie tam z Ulą. Na miejscu babcia podopiecznej fundacji oznajmia ze smutkiem, że wnuczka nie żyje.

Na Wspólnej. Zuza z Ulą w szoku - Nastka nie żyje?! (odcinek 2979 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3kdtzh
d3kdtzh

Dagmara nie pojawia się w szkole. Polonistka wysyła Przemkowi wiadomość, że dyrekcja wie o ich romansie. Wkurzony chłopak podejrzewa Monikę o donos. Rozprawia się z dziewczyną w taki sposób, że ta decyduje się popełnić samobójstwo!

Zuza od kilku dni nie może skontaktować się z Blanką - nie wie, co dzieje się z chorą Nastką. W końcu Hofferowa znajduje adres Blanki w dokumentach i jedzie do niej z Ulą. Drzwi otwiera im babcia Nastki - ze smutkiem mówi, że jej wnuczka nie żyje. Zuza i Ula są zrozpaczone - po chwili dostają jednak SMS-a, który diametralnie zmienia ich nastawienie.

Basia spotyka załamanego Andrzeja - radzi mu, żeby jeszcze raz spróbował przeprosić brata. Tymczasem Michał chce jak najszybciej wyjść ze szpitala. Skrępowany, pyta Kamila, kiedy będzie mógł uprawiać seks.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2979 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d3kdtzh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kdtzh