Trwa ładowanie...
dpcvtzl
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Na Wspólnej. Zuza i Ela wiedzą, że Blanka jest oszustką. Czy zwabią ją w zasadzkę? (odcinek 2980 - streszczenie)

W 2980. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza i Ela poznają prawdę o Blance - wykradła dokumenty, żeby podszyć się pod matkę Nastki. Nie rozumieją, jak to możliwe, że truła lekami własne dziecko. Informują policję. Robert organizuje zasadzkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Wspólnej, odcinek 2980
Na Wspólnej, odcinek 2980 (TVN, Fot: Radek Orzeł)
dpcvtzl

Joanna jest trochę uspokojona - od dwóch dni nie dostała żadnej wiadomości od Karola. Ma nadzieję, że stalker się przestraszył. Po południu u Bergów zjawiają się znajomi. Jedna z koleżanek Bogdana przyprowadza ze sobą nowego chłopaka. Joanna prawie mdleje na jego widok.

Zuza i Ela są już pewne, że Blanka wykradła dokumenty i podszyła się pod matkę zmarłej Nastki. Kobiety nie mogą uwierzyć, jak Blanka mogła truć lekami własne dziecko. Zgłaszają sprawę na policję. Robert organizuje zasadzkę. Zuza dzwoni do Blanki i zaprasza ją po odbiór pieniędzy. Kobieta obiecuje, że przyjdzie...

Przemek z ulgą przyjmuje wiadomość, że Monika dochodzi do siebie po próbie samobójczej. Nie może dodzwonić się do Dagmary. Dyrektorka zawiesza młodego Smolnego w prawach ucznia dodając, że polonistka też już tu nie pracuje. Przemek jedzie do szpitala - tam spotyka wychodzącą od Moniki Dagmarę.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2980 - środa, 20.11.2019, o godz. 20:15 TVN

dpcvtzl

Podziel się opinią

Share

dpcvtzl

dpcvtzl