Trwa ładowanie...

Na Wspólnej. Zuza i Ela wiedzą, że Blanka jest oszustką. Czy zwabią ją w zasadzkę? (odcinek 2980 - streszczenie)

W 2980. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza i Ela poznają prawdę o Blance - wykradła dokumenty, żeby podszyć się pod matkę Nastki. Nie rozumieją, jak to możliwe, że truła lekami własne dziecko. Informują policję. Robert organizuje zasadzkę.

Na Wspólnej. Zuza i Ela wiedzą, że Blanka jest oszustką. Czy zwabią ją w zasadzkę? (odcinek 2980 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3q7wa8
d3q7wa8

Joanna jest trochę uspokojona - od dwóch dni nie dostała żadnej wiadomości od Karola. Ma nadzieję, że stalker się przestraszył. Po południu u Bergów zjawiają się znajomi. Jedna z koleżanek Bogdana przyprowadza ze sobą nowego chłopaka. Joanna prawie mdleje na jego widok.

Zuza i Ela są już pewne, że Blanka wykradła dokumenty i podszyła się pod matkę zmarłej Nastki. Kobiety nie mogą uwierzyć, jak Blanka mogła truć lekami własne dziecko. Zgłaszają sprawę na policję. Robert organizuje zasadzkę. Zuza dzwoni do Blanki i zaprasza ją po odbiór pieniędzy. Kobieta obiecuje, że przyjdzie...

Przemek z ulgą przyjmuje wiadomość, że Monika dochodzi do siebie po próbie samobójczej. Nie może dodzwonić się do Dagmary. Dyrektorka zawiesza młodego Smolnego w prawach ucznia dodając, że polonistka też już tu nie pracuje. Przemek jedzie do szpitala - tam spotyka wychodzącą od Moniki Dagmarę.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2980 - środa, 20.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d3q7wa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7wa8