Trwa ładowanie...

Na Wspólnej. Zasadzka na Blankę. Kobieta grozi, że zabije swoją córkę (odcinek 2981 - streszczenie)

W 2981. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza i Ela czekają na Blankę w siedzibie fundacji, ubezpieczane przez policję. Kiedy oszustka tam przychodzi, okazuje się, że towarzyszy jej Nastka.

Na Wspólnej. Zasadzka na Blankę. Kobieta grozi, że zabije swoją córkę (odcinek 2981 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3xu7yh
d3xu7yh

Zuza i Ela - ubezpieczane przez policję - czekają na Blankę. Kiedy oszustka wchodzi, okazuje się, że jest z Nastką. W momencie, kiedy Blanka podpisuje dokumenty i chce wziąć pieniądze, do akcji wkracza Robert z policją. Nagle kobieta łapie leżące na stole nożyczki i przykłada córce do szyi!

Darek bardzo przeżywa poronienie Anety i stratę swojego dziecka. Z bukietem przyjeżdża do szpitala. Tam dowiaduje się, że Aneta wypisała się na własne życzenie. Kiedy Żbik pojawia się w kancelarii, dowiaduje się, że już tam nie pracuje. Kiedy wchodzi do domu - nie ma tam mebli. Dociera do niego, jak straszna może być zemsta zranionej kobiety.

Wojtek odwozi kontuzjowanego Cieślika na konferencję dotyczącą tolerancji. Senator ma tam wygłosić przemówienie. Po drodze zabierają chłopaka, któremu zepsuł się samochód. Okazuje się, że to gej. Jak Damian poradzi sobie z tolerancją w praktyce?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2981 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d3xu7yh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xu7yh