Trwa ładowanie...
d44kysy
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Na Wspólnej. Zasadzka na Blankę. Kobieta grozi, że zabije swoją córkę (odcinek 2981 - streszczenie)

W 2981. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza i Ela czekają na Blankę w siedzibie fundacji, ubezpieczane przez policję. Kiedy oszustka tam przychodzi, okazuje się, że towarzyszy jej Nastka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Wspólnej, odcinek 2981
Na Wspólnej, odcinek 2981 (TVN, Fot: Radek Orzeł)
d44kysy

Zuza i Ela - ubezpieczane przez policję - czekają na Blankę. Kiedy oszustka wchodzi, okazuje się, że jest z Nastką. W momencie, kiedy Blanka podpisuje dokumenty i chce wziąć pieniądze, do akcji wkracza Robert z policją. Nagle kobieta łapie leżące na stole nożyczki i przykłada córce do szyi!

Darek bardzo przeżywa poronienie Anety i stratę swojego dziecka. Z bukietem przyjeżdża do szpitala. Tam dowiaduje się, że Aneta wypisała się na własne życzenie. Kiedy Żbik pojawia się w kancelarii, dowiaduje się, że już tam nie pracuje. Kiedy wchodzi do domu - nie ma tam mebli. Dociera do niego, jak straszna może być zemsta zranionej kobiety.

Wojtek odwozi kontuzjowanego Cieślika na konferencję dotyczącą tolerancji. Senator ma tam wygłosić przemówienie. Po drodze zabierają chłopaka, któremu zepsuł się samochód. Okazuje się, że to gej. Jak Damian poradzi sobie z tolerancją w praktyce?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2981 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d44kysy

Podziel się opinią

Share

d44kysy

d44kysy