Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Żaneta zrywa z Wojtkiem

Share
"Na Wspólnej": Żaneta zrywa z Wojtkiem
Źródło: TVN
d19159f

W przypadku znajomości Żanety i Wojtka od początku było wiadomo, że „trafiła kosa na kamień”! Tak samo uparci, tak samo temperamentni, ale również i tak samo sobą zauroczeni! Ale chyba już niedługo… W dzisiejszym odcinku *„Na Wspólnej” Żaneta zerwie z Wojtkiem i wyjedzie do rodziców! Czuje się przez niego zdradzona i na pewno nie ustąpi…*

Stęskniony Wojtek (Wojciech Błach) odwiedza Żanetę (Anna Guzik)
zaraz po powrocie z rajdu. Ona jednak nie ma ochoty z nim rozmawiać, a już na pewno odwzajemniać jego amorów! Jest na niego zła i obrażona! Szulc jest mocno zaskoczony chłodnym przyjęciem z jej strony - nie ma pojęcia o co chodzi ukochanej.

W końcu Żaneta wyjaśnia mu, że czuje się przez niego oszukana. Widziała jego czułe powitanie z byłą dziewczyną przed szkołą jazdy! Szulc stara się na spokojnie wytłumaczyć jej całą sytuację. Żaneta jednak pozostaje nieugięta. W końcu Wojtek nie wytrzymuje - nie może zrozumieć, czemu ukochana nie ma do niego za grosz zaufania i chce go kontrolować na każdym kroku!

d19159f

Dochodzi między nimi do ostrej kłótni, na finale której Żaneta daje Wojtkowi do zrozumienia, że już nie są parą! Szulc wychodzi zdenerwowany… Żaneta jest załamana. To kolejny facet, z którym jej nie wyszło! Co z nią jest nie tak?! Dziewczyna ma dość – musi gdzieś wyjechać, odciąć się od tego wszystkiego! Dzwoni do mamy i pyta, czy może przyjechać do niej z Manią (Zuzia Kaszuba) na kilka dni…

Czy to naprawdę koniec związku Żanety i Wojtka?! Czy Szulc naprawdę jest podrywaczem, który nie odpuści żadnej kursantce? Czy Żaneta wróci jeszcze do Warszawy? Odpowiedzi w najbliższych odcinkach serialu „Na Wspólnej”! Zapraszamy do oglądania, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05 na antenie TVN!

d19159f

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19159f
d19159f