Trwa ładowanie...
na wspólnej
22-12-2011 13:00

"Na Wspólnej": Żaneta chce uderzyć Wojtka – za co?!

"Na Wspólnej": Żaneta chce uderzyć Wojtka – za co?!
d3zl47j
d3zl47j

W *"Na Wspólnej" zbliża się nieubłaganie data egzaminu Żanety na prawo jazdy! Wojtek Szulc robi wszystko, żeby jak najlepiej ją do tego przygotować. Nawet zaproponował dodatkowe, darmowe lekcje! Trudno nie zauważyć, że między przekorną kursantką a czarującym instruktorem coś iskrzy… Iskrzy tak, że aż w końcu wybucha! I prawie dochodzi do rękoczynów!*

Odkąd Wojtek Szulc (Wojciech Błach) pojawił się po raz pierwszy na Wspólnej – wszyscy z otoczenia Żanety (Anna Guzik) starają się zwrócić jej uwagę na to, jak bardzo interesującym jest on mężczyzną.

Próbowała już Maria (Bożena Dykiel), swój zachwyt wyraziła Monika (Sylwia Gliwa) – teraz czas na Ewę (Ewa Gawryluk)… Przyjaciółka Żanety zauważa, że Szulc jest bardzo uprzejmym człowiekiem, skoro poświęca swój czas, aby dobrze przygotować swoją kursantkę do egzaminu. Dodaje, że niewielu jest takich mężczyzn i niefortunnie odnosi się do Eryka Kuśnierza (Jacek Rozenek), który wprawdzie był przez moment bardzo uczynny i czarujący, ale potem okazał się niebezpiecznym szaleńcem… Żaneta jednak uparcie twierdzi, że jej nauczyciel jest zwykłym chamem!

Po południu Żaneta idzie na pierwszą dodatkową lekcję. Od momentu wejścia do samochodu czuć, że atmosfera między nią, a Wojtkiem jest bardzo napięta. Chwilę później Żaneta zostaje skarcona za to, że nie zatrzymała się przed przejazdem kolejowym, więc zaczyna ostentacyjnie prezentować swoją znajomość przepisów. Szulc ma tego dosyć i zdecydowanym głosem każe jej jechać za miasto! Żanecie natychmiast przypomina się dramat Ewy z Kuśnierzem, który przecież też wywiózł ją za miasto i tam zaatakował… Na dodatek Wojtek każe jej skręcić w leśną ścieżkę, wysiada z wozu i sięga do bagażnika po ciężki klucz do kół!

d3zl47j

Przerażona Żaneta nie wytrzymuje - wybiega z auta i łapie ogromny drąg! Grozi Szulcowi, że jeśli się do niej zbliży, uderzy go! Zszokowany zachowaniem Żanety Wojtek tłumaczy jej, że wyciągnął klucz, bo złapali gumę… W tym momencie nadjeżdża kolega Wojtka informując, że leśny plac manewrowy jest już wolny. Żaneta pali się ze wstydu!

Czy zdoła wyjaśnić Wojtkowi dlaczego chciała go zaatakować? Czy Szulc zechce nadal przyuczać Żanetę? A może – paradoksalnie - ta sytuacja poprawi relacje między nimi? Przekonajcie się sami i oglądacie najbliższe odcinki „Na Wspólnej”!

Zobacz także:

d3zl47j

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://teleshow.wp.pl/klan-bliski-koniec-produkcji-widzowie-nie-chca-juz-go-ogladac-6026606506357889g )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )

d3zl47j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zl47j