Trwa ładowanie...
23-03-2011 13:45

"Na Wspólnej": Wyrok w sprawie Zuzy

"Na Wspólnej": Wyrok w sprawie ZuzyŹródło: AKPA
dtqtymb
dtqtymb

Dla młodej dziewczyny, która ma przed sobą całe życie wiadomość o tym, że jest nosicielką wirusa HIV może brzmieć jak wyrok. Może, ale nie musi! Doskonałym tego przykładem jest bohaterka *"Na Wspólnej" – Zuza Hoffer.*

Dziewczyna, dzięki wsparciu swojego ukochanego Kamila wygrała trudną walkę o samą siebie. W dzisiejszym odcinku po raz kolejny przyjdzie jej walczyć. Tym razem jednak w sądzie, ze swoim byłym, bezwzględnym szefem...

Kiedy Zuza (Małgorzata Socha)
dowiedziała się, że jest zarażona wirusem HIV jej życie legło w gruzach. Dzięki wielkiemu wsparciu Kamila (Kazimierz Mazur)
, rodziny i przyjaciół nie poddała się i na nowo zaczęła wierzyć w swoje szczęście. Nie było to jednak łatwe...

dtqtymb

O jej chorobie przez dłuższy czas wiedzIeli tylko najbliżsi. Do momentu, gdy w gazecie ukazał się artykuł autorstwa Małgosi Zimińskiej (Anna Kerth) o tym jak można żyć z wirusem HIV. Jedną z bohaterek reportażu była właśnie Zuza.

Niestety, niedługo po tej publikacji dziewczyna została wyrzucona z pracy. Kiedy próbowała walczyć z tą decyzją, została poniżona! A gdy zagroziła szefowi (Jacek Pluta) sądem - dowiedziała się, że ten zastraszył i nastawił przeciwko niej cały zespół, co znacznie osłabiło jej szanse... Ale, mimo to, Zuza zdecydowała się podjąć walkę!

W dzisiejszym odcinku będziemy świadkami decydującej rozprawy sądowej, podczas której ma zapaść ostateczny wyrok. Cała ta sytuacja jest dla Zuzy bardzo stresująca i bolesna.

Jej były pracodawca oczywiście nie przyznaje się do tego, że wyrzucił ją z pracy ze względu na chorobę. W wywiadach telewizyjnych i prasowych przedstawia Zuzę jako osobę pozbawioną wszelkich zasad moralnych, bezwzględną i gotową zrobić wszystko, by piąć się po szczeblach kariery.

dtqtymb

Na domiar złego, przed rozprawą, Zuza widzi jak jej były szef pertraktuje z klientem, który – jako jedyny - miał zeznawać na jej korzyść. Ten widok absolutnie podcina jej skrzydła...

Jaki wyrok zapadnie w sprawie Zuzy? Czy dziewczyna wygra swoją walkę o godność? Jeśli nie - jak to zniesie? Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej", od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05.

Zobacz także:

dtqtymb

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ZASKAKUJĄCE FAKTY ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

dtqtymb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtqtymb