Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
na wspólnej
oprac. Anna Ryta
12-09-2019 07:51

Na Wspólnej. Weronika spotyka się z matką dziewczyny, którą potrąciła (odcinek 2941 - streszczenie)

W 2941. odcinku serialu "Na Wspólnej" Weronika przez przypadek spotka w szpitalu matkę dziewczyny, którą potrąciła. Dowie się, że poszkodowana walczy o życie.

Na Wspólnej. Weronika spotyka się z matką dziewczyny, którą potrąciła (odcinek 2941 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d2cp0h1
d2cp0h1

Na Wspólnej (odcinek 2941 - streszczenie) - 12.09.2019

Mikołaj dowiaduje się, że dostał pigułkę gwałtu
Marta i Roma cały czas toczą wojnę - producent ma tego dość. Tymczasem Mikołaj spotyka się z kelnerką z nocnego klubu go-go, w którym stracił wszystkie oszczędności. Dowiaduje się od niej, że dostał pigułkę gwałtu!

Weronika staje twarzą w twarz z matką dziewczyny, którą potrąciła
Weronika dowiaduje się, że Kamila - dziewczyna, którą potrąciła - była obiecującą sportsmenką. A teraz walczy o życie w szpitalu. Razem z Agnieszką natychmiast tam jadą. Na szpitalnym korytarzu widzą zdruzgotaną matkę Kamili. Czy Weronika przyzna się do przestępstwa?

Czy Elżbieta zgodzi się na bardzo ryzykowną operację?
Ostrowski mówi Igorowi, że jego kolega - chirurg z Lozanny - zdecydował się podjąć operacji Elżbiety. Ale uprzedza, że operacja może się nie udać... Tymczasem - z powodu jej zachowania - od Marcinkowej odwracają się kolejni bliscy. Czy to spowoduje, że Ela zdecyduje się na ryzykowny zabieg?

Na Wspólnej - odcinek 2941 - czwartek, 12.09.2019, o godz. 20:15 TVN

d2cp0h1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cp0h1