Trwa ładowanie...
16-05-2012 13:07

"Na Wspólnej": Weronika odnalazła matkę!

Share
"Na Wspólnej": Weronika odnalazła matkę!Źródło: TVN
d3lgskz

Moc emocji czeka fanów w najbliższych odcinkach *"Na Wspólnej", Weronika nie może się otrząsnąć po spotkaniu z kobietą, która twierdzi, że jest jej matką! Adam namawia żonę, żeby ponownie spotkała się z Bożeną Wielgosz i rozwiała wszystkie swoje wątpliwości. Czy tajemnicza kobieta z podwarszawskich Makar naprawdę okaże się matką Weroniki?*

Roztocka (Renata Dancewicz)
jest kompletnie rozbita po spotkaniu z Bożeną Wielgosz (Bogusława Pawelec). Trudno jej uwierzyć w to, że po tylu latach odnalazła matkę… Adam (Zbigniew Stryj)
sugeruje żonie, żeby jeszcze raz skontaktowała się z Wielgoszową i wysłuchała jej wersji wydarzeń. Weronika długo nosi się z tą decyzją, ale w końcu dzwoni do Bożeny Wielgosz. Tłumaczy, że pomyłkowo zabrała od niej zdjęcie i chciałaby je zwrócić. Bożena jest zawiedziona, że córka dzwoni tylko po to. Zapewnia, że może udowodnić Weronice, że jest jej matką. Proponuje, że do niej przyjedzie…

d3lgskz

Jakiś czas później zjawia się na Wspólnej i wręcza Weronice listy od państwa Wilków – adopcyjnych rodziców Weroniki! Korespondowała z nimi, żeby wiedzieć jak Weronika się rozwija – aż do ich śmierci… Niestety, o wypadku, w którym zginęli, dowiedziała się dopiero rok później. Próbowała szukać Weroniki, lecz w tamtych czasach było to bardzo trudne. Roztocka jest bardzo poruszona tym wszystkim, co słyszy. Targana emocjami pyta matkę w końcu, czemu oddała swoje dziecko obcym ludziom?!

Czy Weronika zdoła wybaczyć swojej matce to, że ją porzuciła?! Czy pozwoli jej uczestniczyć w życiu swoim i swojej rodziny? Czy Bożena ma jeszcze dla Weroniki jakieś wiadomości, które mogą mieć dla Roztockiej znaczenie?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższych odcinkach „Na Wspólnej”. Zapraszamy do oglądania serialu od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05!

d3lgskz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lgskz
d3lgskz