Trwa ładowanie...

Na Wspólnej. Weronika każe się wyprowadzić Robertowi (odcinek 2948 - streszczenie)

W 2948. odcinku serialu "Na Wspólnej" Robert próbuje zdobyć informacje o postępach w śledztwie dotyczącym wypadku Kamili. Ukrywanie winy ukochanej wiele go kosztuje. Kiedy wyznaje Roztockiej, że długo tego nie wytrzyma, ona wyrzuca policjanta z domu.

Share
Na Wspólnej. Weronika każe się wyprowadzić Robertowi (odcinek 2948 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3lgl33

Smolny umawia Przemkowi korepetytora - każe synowi wrócić do domu po lekcjach. Ten jednak ma ważniejsze sprawy - indywidualne zajęcia teatralne z panią Dagmarą. Podczas próby Przemek przemawia do pięknej nauczycielki jak Romeo do Julii i... natchniony uczuciem chce ją pocałować.

Weronika jest kłębkiem nerwów - boi się, że w każdej chwili może zostać aresztowana. Robert próbuje dowiedzieć się na jakim etapie jest śledztwo w sprawie wypadku Kamili. Ale ukrywanie winy Roztockiej bardzo dużo go kosztuje. Wyznaje ukochanej, że długo tego nie wytrzyma. Weronika każe mu się wyprowadzić.

Marta ma rozmowę z prezesem w sprawie pozbycia się Romy. Szef nie jest zadowolony z tego, co słyszy od Konarskiej. Tymczasem Mikołaj spotyka się z Romą, która obiecuje, że zostawi męża i wyznaje Leśniewskiemu miłość. Czy Mikołaj potrafi to odrzucić?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2948 - środa, 25.09.2019, o godz. 20:15 TVN

d3lgl33
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lgl33
d3lgl33