"Na Wspólnej": Tak całuje gwiazda

"Na Wspólnej": Tak całuje gwiazda
Źródło zdjęć: © vipnews.pl

23.08.2011 17:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
* Splecione ręce, czułe gesty i spojrzenia przepełnione gorącymi uczuciami. Anna Guzik (35 l.) przestała ukrywać przed światem swoją miłość do przystojnego instruktora sportów zimowych, Wojciecha Tylki. Para pojawiła się razem na imprezie w Jaworzu, gdzie wręcz nie mogła oderwać od siebie rąk...*

Tydzień temu w Jaworzu odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich. Jak zwykle oprócz zawodów, organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele zabaw i imprez towarzyszących. Na jednej z nich pojawiła się Ania Guzik z ukochanym. Aktorka i jej wybranek świata poza sobą nie widzieli. Wpatrzeni w siebie tańczyli, przytulali się, a szczęście aż od nich biło.

Choć para pokazywała się już oficjalnie razem, to nigdy jeszcze nie pozwalała sobie na tak czułe gesty w miejscu publicznym. Tym razem jednak zakochani przestali dbać o konwenanse. Świata poza sobą nie widzieli i bez skrępowania okazywali sobie czułość. Naprawdę aż miło było popatrzeć. Zwłaszcza wtedy gdy Ania, która przed czterema laty wygrała „Taniec z Gwiazdami”, wyciągnęła ukochanego na parkiet, widać było, że umiejętności zdobyte w show nie poszły w las.

Para poznała się półtora roku temu na... stoku narciarskim. Trudno się dziwić, że tak przystojny instruktor snowboardowy wpadł Guzik w oko. Znajomość szybko przerodziła się w szczere uczucie, a po salonach krążyły plotki, że aktorka niebawem zmieni stan cywilny. Póki co ślubu jeszcze nie było, ale jak widać uczucia zakochanych ciągle mają wysoką temperaturę.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także