Trwa ładowanie...
na wspólnej

"Na Wspólnej": Tajemnicza nieznajoma z Ameryki

Share
"Na Wspólnej": Tajemnicza nieznajoma z Ameryki
Źródło: TVN
dwvq1un

Już dziś (12 stycznia) w *"Na Wspólnej" u Leśniewskich pojawia się piękna nieznajoma z amerykańskim akcentem. Okazuje się, że młoda dziewczyna o imieniu Nicole przyjechała prosto z Ameryki do… Mikołaja! Jej zachowanie świadczy o tym, że łączy ją z Leśniewskim coś więcej. Z jakiegoś powodu jednak syn Honoraty wcale się z tej wizyty nie cieszy…*

Roman (Waldemar Obłoza) wracając do domu spotyka przed blokiem piękną, młodą dziewczynę (Maria Niklińska). Kobieta, z amerykańskim akcentem, prosi go o pomoc. Okazuje się, że urocza nieznajoma przyjechała z Ameryki do syna Honoraty – Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)!

Nicole poznała Leśniewskiego podczas jego stażu w USA. Przy kawie opowiada Romanowi, że urodziła się w Polsce, ale jako mała dziewczynka wyjechała z rodzicami do Stanów. Kiedy Mikołaj wraca, Nicole rzuca mu się na szyję. Mikołaj jest wyraźnie zakłopotany jej niespodziewaną wizytą. Roman natomiast jest zszokowany sytuacją, którą widzi! Mikołaj niezdarnie stara się z tego wybrnąć, ale niezbyt mu to wychodzi.

dwvq1un

Kiedy zostaje z Nicole sam na sam - przypomina jej, że nie tak się umawiali - to on miał przylecieć do niej, do Stanów. Reakcja Nicole jest dość zastanawiająca - dziewczyna zapewnia Mikołaja, że dla niego jest gotowa zamieszkać w Polsce! Leśniewski prosi ją, żeby - póki co - zachowali w tajemnicy przed jego matką to, co tak naprawdę ich łączy…

Kiedy wraca Honorata (Aleksandra Konieczna) Mikołaj przedstawia Nicole jako swoją… znajomą.

Co kryje się za tajemniczym zachowaniem Mikołaja? Kim jest dla niego Nicole?

dwvq1un

Zapraszamy do oglądania najbliższych odcinków „Na Wspólnej”, gdzie ten ciekawy i pełen zaskakujących zwrotów akcji wątek będzie się rozwijał!

Zobacz także:

dwvq1un

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

dwvq1un

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

dwvq1un

Podziel się opinią

Share
dwvq1un
dwvq1un