Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
na wspólnej
oprac. Anna Ryta
07-11-2019 06:43

Na Wspólnej. Smolny rezygnuje z pracy (odcinek 2973 - streszczenie)

W 2973. odcinku serialu "Na Wspólnej" Smolny zastaje w swoim gabinecie obściskujących się Tymona i Marcelinę. Gdy zaczyna na nich krzyczeć, żona Gwiazdy ostro mu odpowiada. Krzysztof wpada w szał.

Na Wspólnej. Smolny rezygnuje z pracy (odcinek 2973 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d1dwurl
d1dwurl

Darek dostaje pismo z Okręgowej Rady Adwokackiej - za pobicie kochanka żony został zawieszony na 3 lata. Zdruzgotany odwiedza Olszewską i proponuje jej przejęcie spraw ich kancelarii. Tymczasem Aneta odbiera wyniki testów – już wie, kto jest ojcem jej dziecka! Czy powie o tym Żbikowi?

Smolny zastaje Tymona i Marcelinę obściskujących się w jego gabinecie! Kiedy zaczyna ich ochrzaniać, żona szefa ostro go kontruje. Krzysztofa trafia szlag!!! Oznajmia wszystkim, że rezygnuje i że od dziś Naczelnym jest... Tymon! Po czym ostentacyjnie wychodzi z redakcji. Czy Tymon da radę?

Michał chce, żeby po jego śmierci wychowaniem Ignasia zajęła się Iga. Tymczasem Marcin zauważa, że coraz bliżej z ładną policjantką jest Andrzej! W delikatny sposób stara się uświadomić przyjacielowi, że źle ulokował swoje uczucia...

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2973 - czwartek, 7.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d1dwurl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dwurl